Top Gear na Torze Łódź
Top Gear na Torze Łódź
Top Gear na Torze Łódź

Cieszymy się, że najlepszy i najbardziej znany na świecie program motoryzacyjny Top Gear zagościł na Torze Łódź.

Top Gear realizowany jest w absolutnej tajemnicy. Możemy jedynie próbować domyślać się kim jest słynny kierowca wyścigowy lub rajdowy Stig. Jego tożsamość jest zagadką. Nie wiemy czy w najnowszym sezonie show Top Gear w tę rolę wcielił się kierowca Formuły 1 Robert Kubica, Mick Schumacher, Jenson Button... a może ktoś inny?

Możemy uchylić rąbek tajemnicy i potwierdzić, że Stig z najnowszego Top Gear jest naprawdę szybki. Perfekcyjnie pokonuje pętlę Toru Łódź za kierownicą Lamborghini Gallardo i jest bezkonkurencyjny w tej sztuce. Nie wypowiada się, nie podaje nikomu ręki i doskonale rozumie co się do niego mówi po angielsku.

Obejrzyjcie przejazd Stiga na Torze Łódź na naszych profilach Instagram i Facebook. Możesz też poczuć się jak kierowca wyścigowy z Top Gear i zapisać się na jazdy swobodne na Torze Łódź, tzw. Track Day.

Top Gear BBC - Stig

Polecamy i rekomendujemy też nasz bestseller dla każdego kierowcy, czyli szkolenie bezpiecznej jazdy Safe Driver. Cały dzień treningu na torze i płytach poślizgowych poświęcony doskonaleniu techniki jazdy samochodem. Wszystko pod nadzorem najlepszych licencjonowanych instruktorów techniki jazdy.

Zarezerwuj termin na Szkolenie doskonalenia techniki jazdy Safe Driver lub Track Day.

#TopGear #TrackDay