Szkolenie Bezpiecznej jazdy dedykowane BMW - Advanced (Stage 2)

Szkolenie "Stage 2 - Advanced" to drugi etap szkolenia doskonalenia techniki jazdy premium dla posiadaczy aut marki BMW.

mouse
arrow down

STAGE 2 - ADVANCED to drugi etap szkolenia doskonalenia techniki jazdy premium dla posiadaczy samochodów marki BMW. Nasz autorski, dedykowany marce BMW program i kadra licencjonowanych Instruktorów, to gwarancja najwyższej jakości szkolenia na Torze Łódź. Uwaga aby zapisać się na STAGE 2 - ADVANCED należy ukończyć STAGE 1 - UNDER CONTROL na naszym torze.

 

Szkolenie odbywa się w bardzo małych grupach (max. 9os.), dzięki czemu nasi Instruktorzy poświęcają Uczestnikom maksymalnie dużo uwagi i czasu. Oprócz ciągłego kontaktu radiowego z kierowcami, Instruktorzy wsiadają na fotel pasażera i z pokładu Państwa BMW wprowadzają poprawki i przekazują uwagi dotyczące wykonywanych ćwiczeń, co gwarantuje najwyższy poziom nauki.


Najczęściej zadawane pytania KLIKNIJ TUTAJ

OPIS PROGRAMU:

9:00 Rejestracja Uczestników

9:15 Część teoretyczna

10:15 Część praktyczna - "Warm Up" (pozycja za kierownicą, "Techniki operowania kierownicą")

11:00 Część praktyczna na płytach poślizgowych + nitce toru - "Napędy BMW w praktyce"  (dynamiczne ruszanie [systemy włączone/wyłączone],  zmiana przyczepności, charakterystyka napędów RWD, AWD, FWD)

12:15 Część praktyczna -  jazda po torze ze zmienną przyczepnością (zraszana sekcja zakrętów),  hamowanie awaryjne z dużej prędkości (dociążone/odciążone koła)

13:15 Przerwa obiadowa

14:00 Część praktyczna - "Lead&Follow" (optymalizacja toru jazdy za Safety Carem)

14:15 Część praktyczna - "Open Track" (jazda po pełnej nitce toru z Instruktorami, z użyciem profesjonalnego systemu pomiaru czasu TAG HEUER)  

15:00 Podsumowanie szkolenia / rozdanie certyfikatów ukończenia szkolenia

Koszt szkolenia: 1099PLN

Zapisz się

Pomiar czasu TAG HEUER

Pomiar czasu TAG HEUER

Fotorelacja

Fotorelacja

Licencjonowani instruktorzy jazdy

Licencjonowani instruktorzy jazdy

Obiad

Obiad

Certyfikat ukończenia szkolenia

Certyfikat ukończenia szkolenia

Jazda po torze

Jazda po torze

Jazda po płytach poślizgowych

Jazda po płytach poślizgowych

Serwis kawowo-herbaciany

Serwis kawowo-herbaciany

Zobacz dostępne samochody

BMW 318i M-Pakiet, manual

BMW 318i M-Pakiet, manual

Nowe tylnonapędowe BMW serii 3 z M-Pakietem i sześciobiegową, manualną skrzynią biegów. Samochód idealnie nadający się do szkoleń samochodowych w Akademii Jazdy Tor Łódź. Samochód dostępny do wypożyczenia, tylko na eventy zorganizowane i szkolenia organizowane przez naszą Akademię Bezpiecznej Jazdy.

399.00 zł CENA
BMW 318i M-Pakiet, automat

BMW 318i M-Pakiet, automat

Nowe tylnonapędowe BMW serii 3 z M-Pakietem i ośmiobiegową, automatyczną skrzynią biegów. Samochód idealnie nadający się do szkoleń samochodowych w Akademii Jazdy Tor Łódź. Samochód dostępny do wypożyczenia, tylko na eventy zorganizowane i szkolenia organizowane przez naszą Akademię Bezpiecznej Jazdy.

399.00 zł CENA
BMW M135i xDrive AC Schnitzer

BMW M135i xDrive AC Schnitzer

Unikalne BMW M135i xDrive z pakietem AC Schnitzer i automatyczną sportową skrzynią biegów. Gwarancja niesamowitych wrażeń i przyjemności jaką daje adaptacyjne zawieszenie połączone z 3l sinikiem generującym 380KM i 538Nm. Samochód przyspiesza do setki w zaledwie 4,5 sekundy. Hamulce BMW M-Performance. Samochód dostępny do wypożyczenia, tylko na eventy zorganizowane i szkolenia organizowane przez naszą Akademię Bezpiecznej Jazdy.

2499.00 zł CENA
BMW M2 Coupe

BMW M2 Coupe

Nowe BMW M2 łączy w sobie doskonałe właściwości klasycznego napędu tylnego z precyzją i zwinnością nowoczesnych aut ze znaczkiem M. Charakterystyczny pas przedni i tylny zapewnia optymalne prowadzenie powietrza i świetną aerodynamikę. Sportowo zestrojony układ jezdny i mocny 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo gwarantują fenomenalne osiągi (370KM i 4,3s do setki).  Samochód dostępny do wypożyczenia, tylko na eventy zorganizowane, szkolenia organizowane przez naszą Akademię Bezpiecznej Jazdy i przejazdy indywidualne w ramach voucherów podarunkowych.

2499.00 zł CENA

Zapisz się

zobacz kalendarz wszystkich wydarzeń