• question image

  Czy podczas jazdy samochodem po torze potrzebny jest kask?

  Kask wymagany jest w przypadku samochodów z klatką bezpieczeństwa, lub aut z odkrytym dachem. W przypadku pozostałych samochodów mocno zalecamy jego stosowanie.

 • question image

  Jaki strój jest wymagany podczas jazd motocyklowych?

  Kask, ubiór, buty i rękawice motocyklowe. 

 • question image

  Czy przed Track Day lub szkoleniem muszę się jakoś specjalnie przygotować?

  Pojazd musi być sprawny technicznie. Dodatkowo powinien być zatankowany do pełna a wszystkie płyny uzupełnione. Strój kierowcy powinien być dopasowany i nie krępujący ruchów. Kierowcy samochodów - obuwie najlepiej sportowe, a w przypadku kobiet, obowiązkowo obuwie na płaskiej podeszwie. 

 • question image

  Jakie są limity głośności wydechu na Torze Łódź?

  Samochody - limit głośności ustalony jest na 98dB. Pomiar odbywa się przy 3/4 obrotów silnika, na biegu jałowym w odległości 0,5 metra od wydechu. Głośność zmierzyć można nieodpłatnie, w godzinach pracy toru. 

  Motocykle - seryjny i homologowany wydech, zamontowany przez producenta motocykla i dopuszczony do poruszania się po drogach w Polsce. W przypadku tłumików sportowych, obowiązkowo założony "db killer" - motocykle z pustym "wydechem przelotowym" nie zostaną dopuszczone do jazdy.  

 • question image

  Czy w przypadku nieobecności na zaplanowanych jazdach, moja opłacona rezerwacja przepadnie?

  Tak, rezerwacja przepada bez zwrotu wpisowego.

 • question image

  Czy mogę przełożyć rezerwację na inny termin?

  Istnieje możliwość jednorazowej zmiany terminu, na minimum 7 dni przed zaplanowaną rezerwacją.

 • question image

  Czy w czasie szkolenia bezpiecznej jazdy mogą mi towarzyszyć bliskie osoby?

  Tak, ale nie mogą przebywać razem z Tobą w samochodzie podczas szkolenia. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy komfortową poczekalnie, z serwisem kawowym i darmowym dostępem do internetu.

 • question image

  Czy podczas samochodowego Track Day mogę zabrać pasażera?

  Tak, możesz mieć pasażera w czasie jazdy. Pasażer musi być pełnoletni (w przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest zgoda rodzica) i wypisać na torze oświadczenie przed jazdami. Pasażer nie ponosi żadnych dodatkowych opłat.

 • question image

  Czy w Track Day dwóch kierowców może na zmianę jeździć jednym pojazdem?

  Tak, dodatkowa opłata za kierowcę wynosi 100 PLN i jest pobierana na torze, w dniu eventu. Jeździcie na zmianę w sesjach, przeznaczonych dla pierwszego kierowcy (nie dostajecie dodatkowych sesji na torze).  

 • question image

  Czy na szkolenie warto przyjechać swoim samochodem czy lepiej wynająć auto z Akademii Jazdy Toru Łódź?

  Domyślnie, program szkoleń bezpiecznej jazdy przewiduje naukę na samochodzie, z którego korzystasz na codzień. Nie ma ryzyka uszkodzenia auta podczas zajęć; ćwiczenia i tor przygotowane są tak, aby bez obaw o auto poznawać jego charakterystykę. Jeżeli jednak stwierdzisz, że nie chcesz korzystać ze swojego samochodu, możesz na czas szkolenia wynająć auto z naszej floty.

 • question image

  Czy w przypadku deszczu, motocyklowe eventy są przeprowadzane?

  Track Day motocyklowy i szkolenie motocyklowe odbywa się wyłącznie w przypadku braku opadów deszczu. Jeżeli zapisałeś się na jazdę motocyklem, a w dniu Twojej rezerwacji pada deszcz, Twoje wpisowe zostanie przepisane na inny, wskazany przez Ciebie termin, w którym organizujemy ten sam event. W tej sytuacji Twoje wpisowe NIE PRZEPADA.

 • question image

  Czy w pobliżu toru jest stacja benzynowa?

  Tak, w odległości około 3 kilometrów od toru są dwie stacje benzynowe.

 • question image

  Czy na torze jest dostęp do wulkanizacji, kompresora, czy jest możliwość podłączenia kocy grzewczych?

  Na torze nie posiadamy wulkanizacji. Jest natomiast kompresor i przyłącze prądowe (duży parking toru) do którego można podłączyć koce grzewcze do opon.

 • question image

  Czy na torze można coś zjeść?

  Dla uczestników naszych eventów (Track Day, szkolenie, OES, itp.), na torze dostepny jest bezpłatny serwis kawowo-herbaciany i maszyna vendingowa, w której sprzedawane są zimne napoje i przekąski. 

 • question image

  Co zrobić jeżeli przy płatności za rezerwację lub w sklepie jest tylko płatność BLIK?

  Należy wyczyścić w ustawieniach przeglądarki pamięć podręczną i pliki cookie.