Porsche 911 Turbo S, 4 okrążenia

mouse
arrow down

Jazda po Torze Łódź prawdziwą legendą Światowej motoryzacji - Porsche 911 Turbo S

4 okrążenia jako kierowca

  • Nowoczesny obiekt, kręta nitka toru, obsługa składająca się z pasjonatów motoryzacji i legenda Światowej motoryzacji - Porsche 911 Turbo S o mocy aż 650 koni mechanicznych - zapisz się na jazdę i zrealizuj swoje marzenie o poprowadzeniu tego super samochodu!

Porsche 911 Turbo S to najszybsze 911 w historii marki wyposażony jest w nowy silnik o pojemności 3.8 litra i dwie turbosprężarki. Napęd na 4 koła i skrętną tylną oś, która dodatkowo zwiększa trakcję tego superauta w zakrętach. Moc 650 KM i 800 Nm rozpędza 911 Turbo S w 2,6 sekundy do pierwszej setki. Ceramiczno - kompozytowe hamulce wyhamowują go ponownie do zera na dystansie zaledwie 31 metrów. Maksymalna prędkośc deklarowana przez producenta to 330 km/h. Jak to zawsze bywało w przypadku Porsche 911 zarówno przyspieszenie jak i maksymalna prędkość w rzeczywistości wypadają lepiej niż w katalogach.

Porsche 911 Turbo S to jeden z najszybszych i najdoskonalszych supersamochodów. Porsche wydaje się łamać zasady fizyki. Na torze mało jest samochodów, które są w stanie nawiązać rywalizację. Porsche 911 Turbo S jest potwornie szybkie i potrafi dostarczyć mnóstwo pozytywnych emocji i adrenaliny kierowcy.

Przejażdżka za kierownicą najnowszego i najszybszego modelu Porsche 911 to najlepszy i niepowtarzalny prezent dla każdego fana motoryzacji.

Jeżeli myślisz o sprawieniu komuś prezentu motoryzacyjnego i chcesz mu dostarczyć radości i emocji, to przejazd Porsche 911 Turbo S będzie idealnym pomysłem.

Jazda po torze

Jazda po torze

Zapisz się

zobacz kalendarz wszystkich wydarzeń