Szkolenie Bezpiecznej Jazdy DLA KOBIET

Szkolenie Bezpiecznej Jazdy skierowane jest dla wszystkich Pań posiadających prawo jazdy kategorii B, które chcą poprawić swoje umiejętności za kierownicą.

mouse
arrow down

Szkolenie Bezpiecznej Jazdy skierowane jest do wszystkich Pań posiadających prawo jazdy kategorii B, które chcą poprawić swoje umiejętności za kierownicą. Szczególny nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne na płytach poślizgowych, budowanie świadomości kierowcy oraz wskazanie potencjalnych zagrożeń występujących na drogach. Na tym szkoleniu w kontrolowanych warunkach doświadczycie  poślizgów i poznacie jakie są ich przyczynyWyjaśnimy Wam jak działają nowoczesne systemy bezpieczeństwa w samochodach i jak prawidłowo z nich korzystać

Najczęściej zadawane pytania - KLIKNIJ TUTAJ

Wyjatkowy termin tylko dla Pań z okazji Dnia Kobiet :)

 • OPIS PROGRAMU:

 • 9:00 Rejestracja i briefing Uczestniczek

 • 9:15 Część teoretyczna

 • 10:30 Część praktyczna - "Techniki operowania kierownicą" 

 • 12:00 Część praktyczna na nitce toru i płytach poślizgowych - hamowanie awaryjne na wprost, hamowanie równoległe, jazda w śliskim zakręcie

 • 13:00 Przerwa obiadowa

 • 13:45 Część praktyczna - hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody, hamowanie awaryjne w śliskim zakręcie

 • 14:30 Część praktyczna - optymalizacja toru jazdy

 • 15:00 Podsumowanie szkolenia i rozdanie certyfikatów ukończenia szkolenia


 • Koszt szkolenia: 549PLN


 • Szkolenie doskonalenia techniki jazdy odbywa się na samochodzie Uczestniczki, istnieje możliwość wynajęcia auta z naszej Akademii Bezpiecznej Jazdy • Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy TOR ŁÓDŹ to obiekt premium. Jest to jeden z najnowszych, najnowocześniejszych o najwyższym standardzie obiektów w Polsce z 1,5km asfaltową, szeroką nitką toru, sekcjami zraszanych zakrętów, wzniesieniami, dwoma dużymi płytami poślizgowymi (prostokątna i owalna), komfortowym klimatyzowanym budynkiem z multimedialna salą konferencyjną i kawiarnią. ODTJ Tor Łódź posiada idealną lokalizację w samym centrum Polski przy węźle autostradowym A1/A2.
 • Szkolenia doskonalenia techniki jazdy, które realizujemy są bardzo efektywne, bo odbywają się w bardzo małych grupach przy dużej ilości licencjonowanych instruktorów techniki jazdy. Zajęcia podzielone są na godzinną część teoretyczną i pięciogodzinną część praktyczną.
 • W cenie naszego szkolenia jest wysokiej jakości serwis kawowy, dwudaniowy obiad z deserem podawany przez kelnerów.
 • Bezpośrednia opieka instruktorska na szkoleniach bezpiecznej jazdy dla każdej z uczestniczek, ograniczona ilość szkolonych osób, skutkują indywidualnym traktowaniem uczestników.

Licencjonowani instruktorzy jazdy

Licencjonowani instruktorzy jazdy

Obiad

Obiad

Certyfikat ukończenia szkolenia

Certyfikat ukończenia szkolenia

Jazda po torze

Jazda po torze

Jazda po płytach poślizgowych

Jazda po płytach poślizgowych

Serwis kawowo-herbaciany

Serwis kawowo-herbaciany

Zobacz dostępne samochody

BMW 318i M-Pakiet, manual

BMW 318i M-Pakiet, manual

Nowe tylnonapędowe BMW serii 3 z M-Pakietem i sześciobiegową, manualną skrzynią biegów. Samochód idealnie nadający się do szkoleń samochodowych w Akademii Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź.

399.00 zł CENA
BMW 318i M-Pakiet, automat

BMW 318i M-Pakiet, automat

Nowe tylnonapędowe BMW serii 3 z M-Pakietem i ośmiobiegową, automatyczną skrzynią biegów. Samochód idealnie nadający się do szkoleń samochodowych w Akademii Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź.

399.00 zł CENA
Samochód segmentu C do Szkoleń Bezpiecznej Jazdy

Samochód segmentu C do Szkoleń Bezpiecznej Jazdy

Samochód segmentu C do szkoleń bezpiecznej jazdy na Torze Łódź, do wyboru wg dostępności: Ford Focus, Renault Megane, Opel Astra, Mazda 3, BMW serii 1, Hyundai i30, Kia Ceed, Audi A3, Peugeot 308, SEAT Leon, Skoda Octavia, Volkswagen Golf, Toyota Auris. Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności wybranego samochodu.

399.00 zł CENA
Ford Fiesta ST - 200 KM (szkolenia)

Ford Fiesta ST - 200 KM (szkolenia)

Najnowszy Ford Fiesta ST (200KM) do wynajęcia na Track Day na Torze Łódź! Samochód można też wynająć na imprezę okolicznościową, urodziny, wieczór kawalerski, imprezę firmową, event, szkolenie samochodowe w Akademii Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź. Samochód wyposażony jest w mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu LSD, potocznie określany mianem szpery. W połączeniu z dynamiką i małą wagą samochodu gwarantuje niezwykłą frajdę z jazdy! Samochód do wynajęcia na szkolenia bez limitu kilometrów.

399.00 zł CENA

Zapisz się

zobacz kalendarz wszystkich wydarzeń