Czy zastanawialiście się jak wygląda szkolenie bezpiecznej jazdy na Torze Łódź?

Czy warto inwestować w swoje bezpieczeństwo?

Czy na szkoleniu i egzaminie na prawo jazdy dowiedziałeś się jak reagować w sytuacjach kiedy twój samochód wpada w poślizg?

Czy trenowałeś awaryjne hamowanie na śliskiej nawierzchni, np. na bezpiecznych szerokich płytach poślizgowych w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź?

Czy prawidłowo operujesz kierownicą i czy szybko potrafisz zareagować w sytuacjach awaryjnych?

Czy wiesz, że wszyscy instruktorzy ODTJ Tor Łódź posiadają licencje oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń doskonalenia techniki jazdy?

Czy można nauczyć się właściwych odruchów reagowania (tzw. pamięć mięśniowa) na zagrożenia drogowe bez praktyki i wielokrotnego powtarzania ćwiczeń na torze?

Zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez uczestnika naszego szkolenia bezpiecznej jazdy. Ten materiał pokazuje jak wygląda całodniowe szkolenie Safe Driver na naszym torze i czego można się nauczyć w bezpiecznych warunkach pod okiem instruktorów Akademii Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź.

Dziękujemy Panu Bolesławowi za realizację doskonałego filmu i serdeczne pozdrowienia od całego zespołu Akademii Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź.

Szkolenie Bezpiecznej Jazdy - film, recenzja