Mekką dla kierowców chcących trenować doskonalenie techniki jazdy jest najnowsza i jedyna w województwie łódzkim z własnym torem i płytami poślizgowymi szkoła bezpiecznej jazdy.
Zlokalizowanie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź w genialnie skomunikowanym miejscu przy węźle autostrad A1 i A2 w Strykowie sprawia, że szkoła doskonalenia jazdy cieszy się ogromną renomą i co szkolimy tysiące kierowców. Kurs bezpiecznej jazdy to idealny prezent dla każdego kierowcy, nie ma znaczenia płeć, wiek, czy staż za kierownicą. Żeby „zaprogramować” nasze mięśnie na odpowiednie odruchy w sytuacjach ekstremalnych jakie mogą nam się przydarzyć na drogach publicznych należy trenować i powtarzać wielokrotnie ćwiczenia. Dlatego poleca się aby kurs doskonalenia jazdy był powtarzany tak jak ćwiczenia na siłowni co pewien czas. Tak postępują zarządzający dużymi flotami samochodów i wysyłają swoich kierowców regularnie na szkolenia bezpiecznej jazdy.
Na egzaminach na prawo jazdy w Polsce niestety brakuje elementów dotyczących bezpieczeństwa i techniki jazdy takich jak hamowanie awaryjne, które możemy ćwiczyć na matach poślizgowych, jazdy po śliskich zakrętach, trenowanych na owalnej płycie poślizgowej i sekcji zraszanych zakrętów ODTJ Torz Łódź.
Czy kulturysta może wytrenować swoje mięśnie czytając wyłącznie książki o podnoszeniu ciężarów i treningach?
Podobnie jest z naszym bezpieczeństwem, prawidłowymi odruchami za kierownicą i techniką jazdy. Jedyną metodą przyswojenia i zakodowania w pamięci mięśniowej jest wielokrotne powtarzanie tych samych manewrów pod okiem doświadczonych instruktorów techniki jazdy w idealnie do tego przystosowanym miejscu jakim jest ODTJ Tor Łódź. W bardzo komfortowych i luksusowych warunkach jakie stwarza nasz ośrodek podczas całodniowego szkolenia bezpiecznej jazdy będziesz miał okazję doświadczyć m.in. poślizgów w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.
Szkolenie Bezpiecznej jazdy to też idealny prezent dla Twoich bliskich, możesz je kupić on-line w formie vouchera do samodzielnego wydrukowania. Voucher prezentowy na kurs bezpiecznej jazdy ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu.
 

Szkoła bezpiecznej jazdy na torze jazdy czynna jest codziennie. Szczegółowy kalendarz i rezerwacje na kurs bezpiecznej jazdy znajdziesz na naszej stronie - tor-lodz.pl
 

Szkoła doskonalenia jazdy Tor Łódź wpisana jest do rejestru Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy przez Wojewodę Łódzkiego pod nr 002E.