Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź zaprasza na
bezpłatne Szkolenia z Bezpiecznej Jazdy!

Szkolenia realizowane są całkowicie bezpłatnie na Torze Łódź w ramach akcji społecznej „Bezpieczne wakacje” w poniedziałki w okresie lipiec-sierpień 2019r.

Podczas szkoleń uczestnicy zapoznają się w teorii i praktyce z technikami skrętu, hamowania i omijania awaryjnego oraz zjawiska poślizgu bocznego. Zajęcia prowadzą licencjonowani instruktorzy Akademii Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź z wykorzystaniem nitki toru i płyt poślizgowych samochodami uczestników. 

Akcja w całości finansowana jest przez Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy TOR ŁÓDŹ i objęta patronatem honorowym przez:
- Prezydenta Miasta Łodzi
- Urząd Marszałkowski w Łodzi
- Starostwo Powiatowe w Zgierzu
- Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi
- Wojewódzką Stację Ratownictwa Medycznego w Łodzi

W szkoleniu może wziąć udział każdy kierowca posiadający prawo jazdy kat.B. Uczestnicy nie ponoszą kosztów szkolenia. Dystrybucją zaproszeń zajmują się wyłącznie partnerzy medialni akcji:
- WP.pl
- TVP3 Łódź
- Radio Łódź
- Express Ilustrowany
- Dziennik Łódzki

Celem kampanii jest zwiększenie świadomości kierowców i poprawa bezpieczeństwa na drogach publicznych. Dzięki temu, że szkolenia odbywają się w małych grupach, a uczestnicy mają zapewnioną bezpośrednią opiekę instruktorską, zajęcia są bardzo efektywne.

Patronat honorowy:
Tor Łódź

Patronat medialny:
Tor Łódź

Kliknij ten link żeby obejrzeć film ze szkolenia samochodowego promujący kampanię Bezpieczne wakacje.

Wydarzenie "Bezpieczne wakacje" na Facebook-u