Szkolenie bezpiecznej jazdy i eventy dla firm wg indywidualnie przygotowanych scenariuszy z wykorzystaniem najnowszej infrastruktury Toru Łódź.

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź to obiekt klasy premium zlokalizowany w samym centrum Polski przy węźle autostradowym w Strykowie na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2.

Jest to jedyny tego typu obiekt w woj.łódzkim. Wyposażony w 1,5km szeroką asfaltową bezpieczną nitkę toru składającą się z 17 zakrętów, 4 łączników do rekonfiguracji tras oraz bezpieczne pobocza i pułapki żwirowe. ODTJ Tor Łódź posiada też dwie płyty poślizgowe owalną i prostokątną oraz sekcje zraszanych zakrętów do ćwiczenia hamowania awaryjnego, wychodzenia z poślizgów oraz jazdy po nawierzchni o zmiennej przyczepności. Tor Łódź posiada też budynek z klimatyzowaną multimedialną salą konferencyjną oraz kawiarnią.

W Akademii Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź zatrudniamy najlepszych licencjonowanych instruktorów techniki jazdy z dużym doświadczeniem.

Imprezy i szkolenia mogą odbywać się samochodami uczestników lub z wykorzystaniem najnowszej floty naszej akademii.

Jako dodatek do szkoleń doskonalenia techniki jazdy na eventach firmowych proponujemy naszym Klientom wiele atrakcji motoryzacyjnych takich jak:

- Przejazdy co-drive z Krzysztofem Hołowczycem Rajdowym Mistrzem Europy i wielokrotnym Rajdowy Samochodowym Mistrzem Polski, aktualnym Rajdowy Samochodowym Mistrzem Polski Miko Marczykiem, kierowcą Formuły 3 i czterokrotnym zdobywcą tytułu Mistrza Polski Maurycym Kochańskim.

- Przejazdy za kierownicą supersamochodów: Lamborghini, Ferrari, Porsche 911, KTM, Ariel Atom, BMW M2, BMW M135i xDrive AC Schnitzer. Co-Drive 400 konnym rajdowym Mitsubishi Evo X.

- Przejazdy rajdówkami na czas z indukcyjnym pomiarem czasu Tag Heuer. Najlepsi na koniec imprezy stają na podium i otrzymują pamiątkowe puchary.

- Test Stewarta, czyli ćwiczenie, które uczy optymalnej techniki pokonywania zakrętów. Polega ono na tym, żeby z możliwie największą płynnością i starannością pokonać wyznaczoną trasę na torze w najkrótszym czasie. Uczestnicy próbują pokonać wyznaczony odcinek w taki sposób, żeby piłka tenisowa nie wypadła z talerza umieszczonego na masce samochodu.

- Symulatory dachowania, alkogogle, off-road, trening jazdy defensywnej i ecodiving

- Serwis foto i video / dron, żeby uwiecznić emocje z niezapomnianej imprezy firmowej i uwiecznić emocje jakie towarzyszyły jej uczestnikom.