Pierwszy polski "SkidCraft" - zaproszenie na testy
Pierwszy polski "SkidCraft" - zaproszenie na testy
Pierwszy polski "SkidCraft" - zaproszenie na testy

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Akademia Jazdy Tor Łódź wprowadza do swojej oferty pojazd o nazwie SkidCraft, czyli urządzenie do destabilizacji toru jazdy samochodu. Bazą jest nowy Ford Focus ST Line o mocy 150KM. Konstrukcja, która destabilizuje tor jazdy samochodu, została stworzona na specjalne zamówienie naszego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy.

SkidCraft to całkowicie polska konstrukcja. Podobne urządzenia od lat są standardem przy szkoleniu kierowców na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych. To zaawansowane urządzenie do destabilizacji toru jazdy samochodu służy do szkolenia kierowców w bezpieczny sposób. Symulowane są niesprzyjające warunki drogowe. Z urządzenia podczas naszych szkoleń może skorzystać każdy kierowca, który chce podnieść swoją świadomość i umiejętności prowadzenia samochodu. Zapraszamy osoby prywatne, firmy, organizacje, służby (policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe, etc.). System SkidCraft został zaprojektowany jako narzędzie do bezpiecznego odzwierciedlenia zmniejszonej przyczepności pojazdu. Kierowca podczas szkolenia na tym urządzeniu dowie się co powoduje, że samochód traci przyczepność i wpada w poślizg. Treningi z zastosowaniem SkidCraft są również rekomendowane młodym i niedoświadczonymi kierowcom. Urządzenie pozwoli doświadczyć, jak działa układ hamulcowy, kontrola trakcji i stabilności w trudnych warunkach drogowych. SkidCraft będzie używany w szkoleniach doskonalenia techniki jazdy, oraz udostępniany jako dodatkowa atrakcja podczas eventów na torze. O dostępność i ceny prosimy pytać naszych managerów. 

 

ZAPROSZENIE NA TESTY

Wszystkich przedstawicieli mediów, dziennikarzy, blogerów, osoby związane z tematyką BRD i przedstawicieli Policji, zapraszamy na bezpłatne testy, które odbędą się 16.11.2017 o godzinie 12:00 na Torze Łódź

Podczas testów, możliwości SkidCraft zaprezentuje kadra licencjonowanych instruktorów naszej Akademii Jazdy, oraz będzie możliwość samodzielnego sprawdzenia możliwości tego pojazdu.