Z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam drogie Panie wszystkiego najlepszego i zapraszamy na weekendowe Szkolenie Bezpiecznej Jazdy w promocyjnej cenie.

Szkolenia odbędą się w sobotę 07.03.2020 i w niedzielę 08.03.2020 w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź. Kurs zaczyna się o godz. 9:00 i kończy o 15:00 rozdaniem certyfikatów ukończenia szkolenia doskonalenia techniki jazdy. Szkolenie składa się z godzinnej teorii i 5 godzin praktyki na nitce toru oraz matach poślizgowych. W przerwie serwowany jest pyszny obiad z deserem. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów techniki jazdy naszego ODTJ.

Tego dnia na szkolenie bezpiecznej jazdy zapraszamy tylko Panie. Chcemy żebyście czuły się komfortowo i w miłej atmosferze doskonaliły swoje umiejętności jazdy.

Bezpośrednia opieka instruktorska na szkoleniach bezpiecznej jazdy oraz ograniczona ilość szkolonych osób, skutkują indywidualnym traktowaniem uczestników i bardzo wysoką efektywnością nauki.

Kliknij ten link aby dokonać rezerwacji na szkolenie bezpiecznej jazdy w specjalnej cenie -25%, tylko dla Pań z okazji Dnia Kobiet 

Każda uczestniczka szkolenia bezpiecznej jazdy 7 i 8 marca otrzyma dodatkowo w prezencie zestaw kosmetyków od firmy L'biotica Biovax.

#DzieńKobiet