Kierowco obejrzyj ten krótki film!
Na decyzję i prawidłową reakcję możesz mieć jeszcze mniej czasu!

W ekstremalnych sytuacjach drogowych decydują ułamki sekund i prawidłowe odruchy kierowcy.

Jeżeli jesteś kierowcą, to od Ciebie zależy życie i zdrowie Twoje i pasażerów.

W wielu sytuacjach drogowych nie ma czasu na rozważania i przemyślenia jak zareagować. Tylko wyuczone prawidłowe odruchy, wielokrotnie i systematycznie powtarzane na Szkoleniach Bezpiecznej Jazdy spowodują, że właściwie zareagujesz w najgorszych sytuacjach drogowych.

Co robić, kiedy wpadniesz w poślizg? Czy hamować, czy dodać gazu, czy kontrować? Jakie znaczenie ma prawidłowa pozycja za kierownicą i to jak trzymamy kierownicę?

Bądź przewidujący, skorzystaj ze szkoleń w Akademii Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź. Zostań świadomym kierowcą i zaprogramuj swoje mięśnie, tak aby w sytuacjach nagłych decydował odruch. Tylko szybka i właściwa decyzja pozwoli Ci wyjść cało z opresji.

Na Szkoleniach Bezpiecznej Jazdy na Torze Łódź nasi instruktorzy techniki jazdy nauczą Cię prawidłowych reakcji. Podczas 6 godzinnego szkolenia teoretycznego i praktycznego na płytach poślizgowych, w bezpiecznych warunkach doświadczysz potencjalnych sytuacji drogowych.

To pamięć mięśniowa i to czego nauczyłeś się podczas Szkolenia Bezpiecznej Jazdy mogą zapobiec tragediom jakie niestety prawie codziennie oglądamy na naszych drogach.

Nie daj się zaskoczyć!
Czas na szkolenie w Akademii Bezpiecznej Jazdy na Torze Łódź

Akademia Bezpiecznej Jazdy