Hamowanie awaryjne w zakręcie

W kolejnym odcinku instruktorzy Akademii Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź pokazują jak prawidłowo hamować awaryjnie w zakręcie. Oglądajcie i subskrybujcie nasz kanał na YouTube - Hamowanie awaryjne w zakręcie (odc. 5)

Zapraszamy na nasze szkolenia bezpiecznej jazdy na Tor Łódź, gdzie będziecie mogli ćwiczyć bezpieczną jazdę na płytach poślizgowych i nitce toru. Dowiecie się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach drogowych. Nauczycie się prawidłowych odruchów, żeby w razie potrzeby móc prawidłowo zareagować w ułamkach sekund.

Nasi licencjonowani instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie i wiedzę - przeszkoliliśmy już kilkadziesiąt tysięcy kierowców!

Voucher na szkolenie bezpiecznej jazdy to najlepsza inwestycja w bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Voucher możesz kupić on-line i otrzymasz go od razu w PDF na swój adres e-mail. Voucher jest ważny 12 miesięcy. 

Jeżeli chciałbyś zobaczyć pozostałe odcinki naszej serii szkoleń bezpiecznej jazdy, zapraszamy na nasz kanał na YouTube. Subskrybuj, żeby nie przegapić kolejnych odcinków - YouTube.com/c/TORLODZ