Piosenkarka Monika Kuszyńska szkoli się w ODTJ Tor Łódź. Pod okiem doświadczonych instruktorów w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach doskonali umiejętności jazdy swoim samochodem m.in. na płytach poślizgowych

Monika Kuszyńska w 2006 roku miała bardzo poważny wypadek samochodowy. Ówczesna wokalistka zespół Varius Manx cudem uszła z życiem i jest od tego czasu niepełnosprawna.

Do dziś Monika walczy z traumą jaka jej została po tym wydarzeniu. Szkolenie doskonalenia techniki jazdy na Torze Łódź pozwala jej ponownie wzmocnić pewność siebie za kierownicą.

Monika przełamuje bariery nie tylko dla siebie, ale też daje przykład wielu osobom, które znajdują się w podobnej sytuacji. Na naszych szkoleniach do każdego kierowcy podchodzimy indywidualnie i zapewniamy bezpośrednią opiekę instruktorską. Obiekt również przystosowany jest dla osób poruszających się tak jak Monika na wózku inwalidzkim.

Razem promujemy bezpieczną jazdę i zwiększamy świadomość kierowców. Jeżeli boicie się powrotu za kierownicę, ale bardzo tego chcecie, zapraszamy na szkolenie bezpiecznej jazdy na Tor Łódź. Nie odkładajcie tego na później. Dajcie sobie szansę. Nabierzcie znów pewności za kierownicą.

Obejrzyjcie relację Moniki Kuszyńskiej z naszego szkolenia: