Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź przygotował serię filmów dla kierowców, w których pokazujemy jak odpowiedzialnie i bez zbędnego ryzyka zachować się na drodze. Filmy są darmowe i zupełnie bezpłatnie możecie je oglądać na naszym kanale na YouTube.

Instruktorzy techniki jazdy z Akademii Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź co tydzień przygotowują dla Was nowe odcinki, w których poruszane są m.in. poniższe zagadnienia bezpiecznej jazdy:

- Prawidłowa pozycja za kierownicą (odc. 1)

- Techniki skrętu (odc. 2)

- Hamowanie awaryjne na wprost (odc. 3)

- Poślizg podsterowny (odc. 4)

- Hamowanie awaryjne w zakręcie (odc. 5)

- Poślizg boczny nadsterowny (odc. 6)

- Hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody (odc. 7)

- Technika jazdy przez zakręty (odc. 8)

Jazda defensywna - szkolenie bezpiecznej jazdy (odc. 9)

Skid-Craft / Skid-Car - szkolenie bezpiecznej jazdy (odc. 10)

Chcielibyśmy dotrzeć do możliwie najszerszego grona osób. Im więcej kierowców obejrzy nasze filmy i weźmie udział w szkoleniach w Akademii Bezpiecznej Jazdy, tym szybciej uda się poprawić zatrważające statystyki smutnych zdarzeń na naszych drogach. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o udostępnianie naszych filmów szkoleniowych.

Warto też subskrybować kanał Toru Łódź na YouTube, żeby nie przeoczyć kolejnych odcinków.

Od ponad czterech lat ODTJ Tor Łódź aktywnie działa, aby zwiększać świadomość kierowców i poprawiać bezpieczeństwo na naszych drogach. Co roku w naszym Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź szkolimy około pięciu tysięcy kierowców samochodów oraz motocyklistów. Szkolenia Bezpiecznej Jazdy odbywają się przez cały rok. Szkolimy zarówno osoby indywidualne jak i pracowników firm. Naszym kursantom zapewniamy bezpośrednią opiekę instruktorską i szkolenia na najwyższym poziomie z wykorzystaniem dwóch płyt poślizgowych, nitki toru oraz nowoczesnego zaplecza w postaci multimedialnej Sali konferencyjnej. Szkolenia odbywają się samochodami kursantów lub samochodami z naszej floty. Tor Łódź jest pierwszym ODTJ w woj. łódzkim. Jesteśmy wpisani do rejestru ODTJ przez Wojewodę Łódzkiego pod nr 002E.

Teraz oprócz szkoleń samochodowych realizowanych w naszym ODTJ dajemy Wam możliwość poszerzania i utrwalania wiedzy na temat bezpiecznej jazdy poprzez cykl filmów szkoleniowych. Techniki, które prezentujemy w naszych filmach szkoleniowych możecie trenować w praktyce podczas szkoleń w ODTJ Tor Łódź. Terminy szkoleń znajdziecie na naszej stronie tor-lodz.pl/kalendarz. Szkolenia bezpiecznej jazdy można też kupić on-line w formie vouchera. Voucher może stanowić doskonały prezent dla każdego kierowcy.

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź