Voucher na przejazdy po torze samochodowym, to doskonały pomysł na prezent dla pasjonata samochodów. W sklepie na stronie internetowej Toru Łódź znajdziecie szeroki wybór różnego rodzaju voucherów. Możecie wykupić szkolenie bezpiecznej jazdy, udział w Track Day albo możliwość przejazdu supersamochodem. W zależności od zainteresowań osoby, dla której szykujecie prezent wybieracie najlepszą opcję.

Zakupienie vouchera na przejazdy po torze samochodowym jest bardzo proste. Wystarczy wejść na odpowiednią zakładkę na stronie i już dostępny jest zestaw szkoleń, przejażdżek i innych atrakcji. Jeżeli macie jakieś pytania zawsze możecie się skontaktować z naszym przedstawicielem. Odpowiadamy na pytania online i telefonicznie.

Dlaczego warto zdecydować się na taki prezent? W dzisiejszych czasach coraz więcej osób ogranicza gromadzenie przedmiotów. Jedno wspaniałe przeżycie jest więc lepszym prezentem na jubileusz czy z innej okazji niż najdroższe upominki. Jednocześnie nie trzeba się martwić o szybkie wygaśnięcie ważności kuponu. Voucher na przejazdy po torze samochodowym można wykorzystać przez cały rok. Dzięki temu osoba, która otrzyma taki prezent będzie mogła dostosować go do swojego kalendarza.

Co podarowalibyście bliskiej osobie? Szkolenie, na które normalnie nie mogłaby sobie pozwolić, a może możliwość przejażdżki po torze z przeszkodami? Chyba najbardziej atrakcyjną propozycją jest możliwość zasiadania za kierownicą jednego z naszych supercars. Mamy m.in. auta sportowe BMW M135i xDrive AC Schnitzer czy rajdowy Ford Sierra Cosworth RS z napędem na cztery koła. Pełen zestaw atrakcyjnych pojazdów znajdziecie na naszej stronie. Jest ich naprawdę dużo. Być może dla kogoś bliskiego wam przejechanie się takim sportowym autem jest marzeniem życia? A może po prostu chciałby sprawdzić jak się prowadzi tego rodzaju samochód? Wszystkie te marzenia mogą się spełnić jeżeli wykupicie voucher na przejazdy po torze samochodowym. Zobacz jaki prezent możesz komuś sprawić dzięki takiemu voucherowi.