Wszystkich zainteresowanych podniesieniem bezpieczeństwa swojej jazdy zapraszamy na szkolenia samochodowe na torze. W ofercie są kursy bezpiecznej jazdy z dużą ilością ćwiczeń i pod opieką doświadczonego instruktora. Oprócz tego możecie wykupić kilka godzin jazdy na torze własnym samochodem lub jednym z naszych supercars. Będzie to nie tylko atrakcja, ale też okazja do poćwiczenia trudnych zakrętów i radzenia sobie na śliskiej nawierzchni.
Szkolenia samochodowe na torze odbywają się w różnych terminach. Można je bez problemu dostosować do własnego grafiku. Trzeba tylko zarezerwować sobie jeden dzień wyłącznie na taki kurs. Jeżeli chcecie dalej pogłębiać umiejętności bezpiecznego prowadzenia auta, to możecie zakupić drugi stopień szkolenia, gdzie będziemy przerabiać bardziej zaawansowane ćwiczenia.
Co jest w programie takich szkoleń samochodowych na torze? Przede wszystkim opanowanie podstawowych zasad płynnego prowadzenia samochodu. Ćwiczenia skupiają się głównie na różnych typach zakrętów, hamowaniu i kontrolowaniu poślizgu. Są to najczęstsze przyczyny wypadków i opanowanie tego materiału pomoże wam osiągnąć dużo większe bezpieczeństwo podczas jazdy.
Ćwiczenia odbywają się na torze rozłożonym na długości 1,5 km. Dzięki temu możecie ćwiczyć również szybką jazdę i np. przygotować się do wyścigów. Zajęcia na matach poślizgowych pomogą dokładnie przyjrzeć się najczęstszym błędom i opanować stres, który towarzyszy wpadaniu samochodu w poślizg. Myśląc jasno i znając zasady bezpiecznego panowania nad samochodem możecie wyjść bez żadnej szkody nawet z najtrudniejszych sytuacji.
Zaletą naszych szkoleń samochodowych na torze jest to, że odbywają się w niewielkich grupach. Instruktor ma indywidualne podejście do każdego z uczestników. Poza tym macie pełen komfort, który pozwoli lepiej skupić się na opanowaniu materiału. Kurs ma skondensowaną formę i odbywa się w ciągu jednego dnia. Do dyspozycji uczestników jest restauracja, ciepłe i zimne napoje. W czasie przerwy obiadowej można zjeść ciepły posiłek. Nie musicie się o nic martwić w czasie nauki. Zamów szkolenie i przekonaj się jak łatwo można podnieść bezpieczeństwo swoje i bliskich podczas jazdy samochodem.