Wydaje ci się, że jazdy na torze własnym samochodem to przywilej bogaczy? Niekoniecznie. W naszym ośrodku każdy może zarezerwować sobie kilka godzin na przejechanie po torze ulubionym autem. Jest to dobry sposób, żeby sprawdzić możliwości swojego samochodu i poczuć się choć przez chwilę jak kierowca rajdowy.

Z jazd na torze własnym samochodem mogą też skorzystać osoby, które chciałyby poćwiczyć bezpieczną jazdę po podstawowych szkoleniach z tego zakresu. Dzięki przejechaniu wiele razy naszym torem lepiej opanujecie poruszanie się po różnej nawierzchni, wchodzenie w ostre zakręty i wychodzenie z poślizgu. Do waszej dyspozycji jest aż 1,5 km nitki toru o zróżnicowanych poziomach.

Chcecie przywieźć ze sobą rodzinę, ale nie wiecie czy będą zainteresowani jazdą? Na terenie ośrodka znajduje się restauracja, miejsca do siedzenia w klimatyzowanych pomieszczeniach i dostęp do internetu. Bliscy mogą zaczekać w komfortowych warunkach, jeżeli znudzi im się obserwowanie waszych wyczynów na torze.

Istnieje możliwość wykupienia jazd na torze własnym samochodem w ramach prezentu. Voucher jest ważny przez 12 miesięcy. Jeżeli uważacie, że ktoś ucieszyłby się z takiego podarunku, to warto kupić voucher i nie przejmować się wiążącymi terminami. Obdarowana osoba sama zdecyduje kiedy będzie mogła i chciała skorzystać z prezentu.

Ćwicząc jazdę na torze jesteście całkowicie bezpieczni i możecie wypróbować limity własne i auta. Nawet jeżeli zdarzy się drobna stłuczka czy awaria, to na miejscu jest ekipa, która pomoże. Posiadając doświadczenie zdobyte podczas tego typu ćwiczeń będziecie lepiej wiedzieli jakie są możliwości i ograniczenia waszego pojazdu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypróbowaniem swoich możliwości na torze. Jazdy na torze własnym samochodem są atrakcją, która doskonale zastąpi nudne popołudnie na leżaku. To doskonały pomysł na czynny weekend. Jeżeli chcesz poczuć trochę adrenaliny i wypróbować własnych sił w ekstremalnej jeździe, to nie zwlekaj, skorzystaj z naszej oferty!