Jazda motocyklem jest słusznie uważana za ryzykowną jeżeli jej się dobrze nie opanuje, dlatego szkolenia motocyklowe na torze z przeszkodami są doskonałym pomysłem. Nasz ośrodek oferuje różne stopnie szkoleń dla osób chcących poprawić jakość i bezpieczeństwo jazdy. Opanujesz najtrudniejsze momenty prowadzenia pojazdu t. j. ostre zakręty czy skręcanie.

Zapisując się na szkolenia motocyklowe na torze musisz zarezerwować sobie jeden dzień wolny. Jednak nie będzie to na pewno dzień stracony. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej. Pod okiem doświadczonych instruktorów uczestnicy będą mogli przećwiczyć różne sytuacje. Można sprawdzić, które nie sprawiają większej trudności, a które mogą stanowić potencjalne zagrożenie na drodze. Każdy jest inny i ma inne doświadczenie, dlatego podchodzimy indywidualnie do poszczególnych uczestników szkoleń. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a materiał jest przerabiany dokładnie pod każdym względem.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikat i będą mogli pewniej czuć się podczas wypadów motocyklem, nawet w dalekie trasy.

Zaletą szkoleń motocyklowych na torze jest to, że łączą pracę z przyjemnością. Zdobycie nowej wiedzy i umiejętności towarzyszy atrakcyjny zestaw zajęć. Przecież jeżdżenie po torze z przeszkodami to nie tylko okazja do poćwiczenia umiejętności, ale zabawa sama w sobie. Wszystko odbywa się w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Dla osób uczestniczących dostępne są kawa, herbata i przerwa obiadowa z ciepłym posiłkiem.

Szkolenie można wykupić dla siebie albo w postaci vouchera dla osoby bliskiej. Jeżeli chcesz sprawić radość swojemu dorosłemu dziecku, mężowi czy żonie, to z pewnością wykupienie szkolenia jest dobrym pomysłem. Posiadając voucher taka osoba może się zgłosić na szkolenie w dogodnym dla siebie czasie. Inną opcją jest opłacenie zajęć w wyznaczonym wcześniej terminie. Każda opcja z pewnością będzie dobra dla kogoś kto chce opanować zasady bezpiecznej jazdy.