Zobacz film ze szkolenia. Niezwykle dynamicznie szkolenie, dla tych, którzy lubią szybka, dynamiczną jazdę. Szkolenie na Torze Łódź realizowane przez naszą Akademię Jazdy to gwarancja dużej dawki emocji i adrenaliny.

Szkolenie Profi i Expert szczególnie adresowane są do kierowców, którzy dysponują szybkimi samochodami z dużą mocą. W bezpiecznych warunkach pod okiem doświadczonych instruktorów techniki jazdy nauczysz się kontrolować swój samochód i czerpać maksimum przyjemności z jazdy. Dowiesz się jak wykorzystać potencjał swojego samochodu i jednocześnie być bezpiecznym kierowcą.

Już dziś możesz kupić szkolenie Expert i Profi w naszy sklepie internetowym w formie vouchera. Voucher prezentowy jest ważny 12 miesięcy i będzie najlepszym prezentem dla każdego fana motoryzacji - tor-lodz.pl/sklep

Harmonogram szkolenia

Jeżeli kochasz szybką i dynamiczną jazdę i chciałbyś nauczyć się w pełni wykorzystywać swojego samochodu, to szkolenie jest dla Ciebie!

tor-lodz.pl/sklep

 

#voucher #sklep #online #zakupy #internetowe #szkolenie #techniki #jazdy #sportowe #szkolenieSportowe #szkolenieSamochodowe