Zimowe Szkolenie Bezpiecznej Jazdy
Zimowe Szkolenie Bezpiecznej Jazdy
Zimowe Szkolenie Bezpiecznej Jazdy
Zimowe Szkolenie Bezpiecznej Jazdy
Zimowe Szkolenie Bezpiecznej Jazdy
Zimowe Szkolenie Bezpiecznej Jazdy
Zimowe Szkolenie Bezpiecznej Jazdy
Zimowe Szkolenie Bezpiecznej Jazdy
Zimowe Szkolenie Bezpiecznej Jazdy

Pierwsze w tym sezonie szkolenie bezpiecznej jazdy w zimowych i śnieżnych warunkach.

Zarówno nasi instruktorzy jak i uczestnicy z ogromną radością przywitali dziś zimę i cieszyli się jak dzieci obserwując jak na torze z każdą godziną przybywa śniegu.

Zimowe szkolenie doskonalenia techniki jazdy dla każdego kierowcy stanowi najlepsze przygotowanie się do zimowych warunków jazdy. Drogi niebawem pokryje śnieg i lód, zrobi się ślisko. Kierowcy powinni wcześniej potrenować w bezpiecznych warunkach i nie dać się zaskoczyć.

Nasza akademia jazdy oferuje szkolenia przez cały rok, jednak w sezonie zimowym technika jazdy kierowców jest jeszcze ważniejsza. Koła samochodów mają mniejsza przyczepność, droga hamowania się wydłuża, a jazda po zakrętach częściej doprowadza do nadsterowności i podsterowności.

Zdecydowanie warto szkolić się w naszej szkole bezpiecznej jazdy i poprawiać swoją technikę jazdy. Istotne jest też, aby zwiększać świadomość kierowców i w ten sposób poprawiać bezpieczeństwo na drogach nas wszystkich.

Voucher na szkolenia może być doskonałym pomysłem na prezent pod choinkę z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Z naszych szkoleń korzystają zarówno młodzi kierowcy jaki i Ci, którzy mają już prawo jazdy od wielu lat i wiedzą, że systematycznie należy trenować, żeby być bezpiecznym kierowcą.

Voucher na Szkolenie Bezpiecznej Jazdy możesz kupić bez wychodzenia z domu na naszej stronie tor-lodz.pl/sklep. Vouchery wysyłane są na e-mail do samodzielnego wydrukowania. Termin ważności vouchera to 12 miesięcy.

Kup VOUCHER na szkolenie zimowe bezpiecznej jazdy na Torze Łódź

#winterDriving #winterExperience #szkolenieZimowe #zimoweSzkolenie #szkolenieDoskonaleniaTechnikiJazdy #zimoweSzkolenieBezpiecznejJazdy