Jeżeli myślisz, że zdanie egzaminu na prawo jazdy wystarczy, żeby być bezpiecznym kierowcą, to jesteś w błędzie.

Podczas kursu nauki jazdy i na egzaminie państwowym na prawo jazdy nie dowiesz się jak reagować na niebezpieczne sytuacje drogowe m.in. takie jak poślizgi, nadsterowność, podsterowność, aquaplaning, hamowanie awaryjne na śliskiej nawierzchni, omijanie przeszkody na jezdni o zmiennej przyczepności, itd.

Na całe szczęście wielu kierowców ma tą świadomość i doskonali swoją technikę jazdy samochodami i motocyklami na naszym obiekcie. Nasz kanał na YouTube jest najchętniej i najczęściej oglądanym kanałem o bezpiecznej jeździe w Polsce. Niektóre z naszych filmów o technice jazdy mają już ponad milion wyświetleń!

Od początku istnienia naszego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy przeszkoliliśmy kilkadziesiąt tysięcy kierowców. Nasze płyty poślizgowe były świadkami setek tysięcy poślizgów. Wszystko w bezpiecznych warunkach pod okiem doświadczonych licencjonowanych instruktorów techniki jazdy.

Dziękujemy za pierwszy milion wyświetleń. Zapraszamy do subskrybowania i udostępniania naszych szkoleń innym. W ten sposób chcemy budować świadomość kierowców i poprawiać bezpieczeństwo na naszych drogach.

Nasz kanał na YouTube - https://www.youtube.com/c/TORLODZ

Ten film o technice bezpiecznej jazdy obejrzało już PONAD MILION OSÓB! Kliknij poniższy obraz i obejrzyj całą serię odcinków z naszymi szkoleniami!

Oprócz pierwszego milona wyświetleń mamy też ogromną satysfakcję, że zaufało nam tak wielu kierowców. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Zapraszamy na szkolenia bezpiecznej jazdy na Tor Łódź - Voucher na szkolenie możesz kupić on-line w naszym sklepie internetowym. Najlepszy prezent dla każdego kierowcy - https://tor-lodz.pl/sklep