Zapraszamy na Tor Łódź za kierownicę najnowszego Porsche 911 Turbo S o mocy 650KM!

Nie bez powodu Porsche 911 Turbo S (992) zostało Światowym Sportowym Autem Roku. Dzięki napędowi na 4 koła, tylnej skrętnej osi oraz genialnemu sportowemu zawieszeniu ten samochód prowadzi się jak przyklejony do asfaltu. Niewiarygodne przyspieszenie znacznie poniżej katalogowego 2,7 s do pierwszej setki sprawia, że u każdego fana motoryzacji serce zaczyna szybciej bić. Pojawiają się ogromne emocje i adrenalina.

Porsche 911 Turbo S rozwija maksymalną prędkość do ponad 330 km/h. Posiada też gigantyczne ceramiczno-kompozytowe hamulce, które są w stane zatrzymać ten bolid ze 100 km/h na dystansie zaledwie 31 m.

Parametry jakimi dysponuje 911 Turbo S są poza zakresem możliwości zwykłych samochodów. Dzieło stworzone przez inżynierów ze Stuttgartu. Nie da się opisać co czuje kierowca pędząc tym samochodem na torze i połykając kolejne zakręty. Nie ma innej możliwości żeby doświadczyć niesamowitych przeżyć niż zasiąść za kierownicą.

Możesz podarować komuś voucher na przejazdy po Torze Łódź najnowszym i jednocześnie najszybszym drogowym Porsche 911. Vouchery ważne są 12 miesięcy. Otrzymasz je w wersji elektronicznej w pliku PDF automatycznie po zakupie w naszym sklepie internetowym na swoją skrzynkę e-mail.

Voucher na przejazd Porsche 911 Turbo S na Torze Łódź, to najlepszy prezent dla każdego fana motoryzacji. Adrenalina i emocje gwarantowane.

Zapraszamy na zakupy on-line:
-> Sklep Tor Łódź -> Vouchery na przejazdy Porsche 911 Turbo S na Torze Łódź

#porsche #porsche911 #porsche911turbos #911 #turbos #voucher #prezent

 

Parametry techniczne Porsche 911 Turbo S (992):
https://tor-lodz.pl/supercars/porsche-911-turbo-s