Zadaliśmy pytanie na naszym profilu instagram "Dlaczego warto się szkolić i doskonalić technikę jazdy samochodem na Torze Łódź". Zobaczcie jakie argumenty padały za tym, że warto przyjechać na szkolenie SAFE DRIVER.

W czasach popularności szczepień, szkolenie samochodowe w doskonaleniu techniki jazdy to też taka szczepionka na bezpieczeństwo na drogach publicznych. Poznanie fizyki, zachowania się auta uczy respektu do maszyny i przygotowuje do wyrobienia zachowań przydatnych również na drogach w mieście czy autostradzie.
(imperek)

Próżno szukać na drogach publicznych miejsc gdzie można doszkalać swoje umiejętności jazdy w bezpieczny sposób. Próby zazwyczaj wiążą się ze stwarzaniem niebezpieczeństwa dla siebie i osób postronnych. Biorąc udział w szkoleniu samochodowym techniki jazdy na Torze Łódź można w odpowiedzialny sposób podnieść swoje kwalifikacje jako kierowca, poznać swoje auto i wysłuchać cennych wskazówek instruktorów. Sądzę, że tego typu eventy powinny być w portfolio każdego kierowcy, który chce świadomie poruszać się po naszych drogach. Ponadto nic tak dobrze nie wpływa na umiejętności jak praktyka - dlatego ważne jest eksperymentowanie ze swoimi umiejętnościami w sposób odpowiedzialny - a tak można robić tylko na torze. ;)
(supercarspl)

Jest to super przeżycie zarówno dla nowych kierowców jak i tych, którzy chcieli by się doskonalić. Jeśli nie czujesz się pewnie za kierownica jest to dobra okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i podniesienia ich <3
(blondibellee)

Człowiek uczy się przez całe życie. Myślę że wzięcie udziału w calodniowy szkoleniu na @tor_lodz pozwoliło by mi zweryfikować oraz nabrać trochę pewności i dystansu za kierownicą. Na tor wybraliśmy się ekipą!
Myśle ze warto doszkalać swoje umiejętności za kierownica dla bezpieczeństwa swojego i innych. :) Wiedzy nigdy nie za wiele!
(eo_urbano)

Oczywiście, że warto nie tylko gwarantowana frajda pod okiem specjalistów, ale i można zrobić sobie zdjęcie przy fajnym aucie, a wiadomo każda sesja to rozbudowanie galerii oraz dodatkowa reklama <3 P.S warto również się wybrać co by za kierą inni nie krzyczeli "jak jeździsz Ty i taki, niedzielny rumaku itp.." :D ja tam chętnie poszerze swoje techniki jazdy ⛽ całuski ;*
(czarna_1995)

Witam, warto wziąć udział w szkoleniu z kilku powodów, a mianowicie aby poprawić swoje umiejętności na torze a nie na drodze, sprawdzić się jakim jest się naprawdę dobrym kierowcą oraz spędzić miło i przyjemnie czas, dziękuję za wygraną :D tak czy owak niedługo jestem u Was właśnie poćwiczyć co potrafię ja i moje autko rodzinne kombi w quattro i ponad 300 kucy, pozdrawiam
(bartoszkryczkowski)

Niestety jeszcze nie wiem dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu techniki jazdy na @tor_lodz ponieważ jak dotąd nie miałem okazji skorzystać z tej oferty. Może teraz jest odpowiedni moment by zweryfikowac umiejetnosci zdobyte na track day toru łódź :)  NieMamZnajomych
(kapustus479)

Niech pierwszy rzuci felgą ten, kto nigdy nie miał podbramkowej sytuacji na drodze. Takie szkolenia na pewno pomoże zwiększyć bezpieczeństwo nie tylko kierowcy i pasażerów pojazdu, ale i pozostałych uczestników na drodze. Powinen to byc obowiązkowy element egzaminu na prawo jazdy. Co myślicie
(buuuleczka)

Jak to mówią, człowiek uczy się całe życie. Zawsze warto ulepszać swoje umiejętności tym bardziej jeśli jest okazja zrobić to w kontrolowanych warunkach. Na prawku niestety nie uczą jak radzić sobie w trudnych warunkach dlatego dobrze, że jesteście Wy. ?
(keskowa)

Można dac upust emocji w bezpiecznych warunkach :D
(adii_939)

Miałem już parę nieprzyjemnych sytuacji na drodze, chociażby jeleń wyskakujący na drogę w lesie w środku nocy, naszczęście refleks nie zawiódł mnie, może to dzięki simracingowi w którym sie bawię, a może szczęście. Dlatego by być pewnym swych umiejętności i nie liczyć następnym razem na szczęście takie szkolenia pod okiem profesjonalnych kierowców przydało by się każdemu. Może los się uśmiechnie do mnie :) pozdrawiam! #tor_lodz
(karindier_93)

Warto wziąć udział w szkoleniu samochodowym techniki jazdy aby móc sie zmierzyc ze swoim mężem na @tor_lodz i wygrać.
(corazlepszamagda)

Uczymy się całe życie, nowe doświadczenia i wrażenia zawsze mile widziane. A jeżeli pod okiem specjalistów tej dziedziny to tylko korzystać i pilnie uczyć się bezpiecznie jeździć w różnych warunkach drogowych.
(ewa_machal)

Tor dla większości ludzi kojarzy się z miejscem,na którym odbywają się wyścigi samochodowe,a co za Ty idzie jest dostępny tylko dla zawodowców. Obalając ten mit,I to że my kobiety jesteśmy złymi kierowcami bardzo chciałabym skorzystać z możliwości sprawdzenia swoich umiejętności prowadzenia samochodu na Waszym torze, zwłaszcza że jest to możliwość trenowania różnego rodzaju manewrów i jazdy w różnych warunkach. MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ, MARZENIA SIĘ SPEŁNIA!! Od dłuższego czasu obserwuje Wasz profil na fb, i wiem, że jest to miejsce które chciałabym z pewnością odwiedzić ??
(justine_justb)

Nr 1 - wzrost świadomości kierującego jak unikać ryzyka drogowego. Taki jest moim zdaniem główny cel szkoleń jw a nr 2 to frajda z jazdy na @tor_lodz ??
(jabartolomeo)

Warto dokształcać się i brać udział w szkoleniu bezpiecznej jazdy na torze Łódź
(krzysztof8289)

Zawsze warto się szkolić, tym bardziej że w PL każdy za kółkiem czuje się jak Robert Kubica, przynajmniej do pierwszego poślizgu ?.
(badej3000)

Moim zdaniem jest to bardzo ważny element każdego kierowcy. Szkolenie przygotuje nas w pewnym stopniu na sytuację, których się nie spodziewamy, oraz takie które są rzadkością na drodze. Doświadczymy skoku adrenaliny oraz masę frajdy za sprawą takiego szkolenia ale najważniejsze, poprawimy to co w Polsce kuleje, czyli bezpieczeństwo na drodze.
(lifesaver_johnyy)

Takie szkolenie jest potrzebne zwyczajnie każdemu, uczymy się w ciągu 30 godzin często kiepskiej nauki „pod egzamin” co nie ma nic wspólnego z techniką jazdy. Potem na drogach jedynie powielamy błędy. Myśle ze większość nawet nie zdaje sobie sprawy jak zle technicznie jeździ i takie szkolenie otworzy im oczy (w tym pewnie i mnie) dlatego warto wziąć w tym szkoleniu udział:)
(whatdoumeanbythis)

moje marzenie
(joannalaszczkowska)

Warto wziąć udział w szkoleniu bezpiecznej jazdy na Torze Łódź, bo lepiej usłyszeć od instruktora, że mamy złe nawyki, niż od ratownika medycznego, że nas wyciągną z samochodu jak tylko strażacy rozetną wrak. 
(olekjaszko)

Warto wziąć udział w szkoleniu samochodowym techniki jazdy na Torze Łódź ponieważ poprawiłoby to nasze bezpieczeństwo jak i innych osób poruszajacych się po drogach :)
(osk600set_yb)

Jeżdżę szybko i nie do końca bezpiecznie, chciałabym zadbać o innych kierowców i podszkolić się :)
(chaciak)

Takie szkolenie jest potrzebne zwyczajnie każdemu, uczymy się w ciągu 30 godzin często kiepskiej nauki „pod egzamin” co nie ma nic wspólnego z techniką jazdy. Potem na drogach jedynie powielamy błędy. Myślę że większość nawet nie zdaje sobie sprawy jak źle technicznie jeździ i takie szkolenie otworzy im oczy (w tym pewnie i mnie) dlatego warto wziąć w tym szkoleniu udział:)
(whatdoumeanbythis)

Uczymy się całe życie a pod okiem takich fachowców jak u was to tylko przyjemność na drodze czekają na nas różne przeszkody i dobrze wiedzieć jak sobie z nimi poradzić
(z_zielonegowzgorza_ania)

Czy jest to dobry pomysł? Nie wiem. Bylem na torze dwa razy i z wielką chęcią przyjadę kawał drogi przejechać się pod okiem eksperta.
(Banduramaciej)

Zawsze warto podnosić swoje umiejętności za kółkiem. Nawet jeżeli już kiedyś było się na jakimś szkoleniu, to kolejny raz nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie można sobie coś przypomnieć.
(wkolo_komina)

Uważam ze takie szkolenie jest bardzo ciekawe i pomoce dla nowych jak i doświadczonych kierowców. Osobiście należę do tych nowych kierowców, i taka nauka bardzo by mi pomogła w mojej dalszej karierze kierowcy!
(claudia0165)

Przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa swojego i innych na drogach publicznych . Nigdy za dużo wiedzy teoretycznej jak i praktycznej w bezpiecznych warunkach. Każdy świeży kierowca powinien przejść szkolenie żeby nabrać wyobraźni na drodze.
(smart__mike)

Warto wziąć udział w szkoleniu samochodowym techniki jazdy na Torze Łódź, ponieważ pokazuje ono i uczy jakie niebezpieczne sytuacje mogą zdarzyć się na drodze i co w takim wypadku robić. Czasem pędzimy autem, spieszymy się i nie wyobrażamy sobie jakim zagrożeniem jesteśmy dla ludzi wokół. Taki kurs myślę, że zapadnie mocno w pamięć. I będę mógł bezpiecznie korzystać z jezdni oraz mojego auta. To byłaby ogromna dawka wiedzy teoretycznej i emocji. Każda pokazywana sytuacja jest pod kontrolą specjalisty. Poczułbym się pewniej wiedząc jak zareagować w niebezpiecznej sytuacji, może ta wiedza uchroniłaby mnie, moja rodzinę i innych uczestników ruchu przed wypadkiem. Uważam, że jest to świetny kurs, który powinna przejść i przeżyć na własnej skórze każda osoba która zaczyna przygodę z prowadzeniem auta, a także osoby jeżdżące od lat z dużym doświadczenie, które nie miały okazji uczestniczyć w czymś takim.
(unik_aty)

Niestety jeszcze nie wiem dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu techniki jazdy na @tor_lodz ponieważ jak dotąd nie miałem okazji skorzystać z tej oferty. Może teraz jest odpowiedni moment by zweryfikować umiejętności zdobyte na track day toru łódź
(kapustus479)

Zawsze warto korzystać z doskonalenia techniki jazdy, niestety na kursie w szkole nie uczą zbyt wiele, a na szkoleniu jest nie tylko teoria, ale i można pod okiem osoby doświadczonej zrobić to w praktyce!
(karpiowyfifi)

❤️Bardzo chciałabym wsiąść udział w takim szkoleniu, bo to było zawsze moje marzenie obiecałam sobie ze na 30 ur ze sprawie sobie taki prezent ale niestety życie inaczej potoczyło się i nadal marzenie tkwi w poczekalni. ?A czemu warto, to jest proste : możliwość uzyskania nowego doświadczenia za kierownica, bycia pewniejszym i znacznie bezpieczniejszym kierowcą dla siebie i innych. Możliwość wyłapania swoich błędów i ich usunięcia, aby znacznie lepiej poruszać się na drodze i nie zagrażać sobie czy innym. W obecnym czasie jest strasznie dużo wypadków, których dzięki takim szkoleniom być może byłoby mniej dlatego każdy powinien się wybrać.
(wiolettajurga)

Jazda to nie tylko droga i prędkość. Jazda to również technika, którą można rozwijać swoje umiejętności jazdy, pomoże ona nam nie tylko w efektywnej jeździe, ale i bezpiecznej. Motoryzacja to pasja, którą powinniśmy rozwijać doszkalające swoje umiejętności właśnie na takich torach jak @tor_lodz❤️
(pauli_el)