Bezpieczny kierowca

Bezpieczny kierowca, to ktoś kto naprawdę potrafi prowadzić samochód, nie tylko sprawić, że będzie jechał. Bezpieczeństwo za kółkiem jest ważne dla prowadzącego samochód, dla pasażerów, innych kierowców i przechodniów. Dlatego po uzyskaniu prawa jazdy i podstawowych umiejętności kierowania pojazdem dobrze jest zrobić kurs bezpiecznej jazdy.

Co daje kurs bezpiecznej jazdy?

Skoro potrafię jeździć i zdałem/zdałam egzaminy, to po co jeszcze robić jakieś kursy? Co właściwie  daje szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy? Jest to okazja do lepszego zapoznania się z samochodem. Ćwiczymy przede wszystkim trudne sytuacje, jak ostre zakręty, wychodzenie z poślizgu czy nagła zmiana przyczepności nawierzchni. Dopiero po takim szkoleniu możesz się nazwać naprawdę bezpiecznym kierowcą.
Dzięki szkoleniom dowiesz się, że bezpieczna jazda wcale nie musi być powolna. Umiejętność panowania nad samochodem podczas zmniejszonej przyczepności nawierzchni pozwala ocenić na jaką prędkość możesz sobie pozwolić. Zwiększa to twoje szanse na bezproblemowe poradzenie sobie w trudnych sytuacjach na drodze.

Coś dla sportowców amatorów

Zyskując status bezpiecznego kierowcy masz większe szanse na sprawdzenie się podczas amatorskich rajdów i wyścigów. Dobre panowanie nad pojazdem pozwala radzić sobie również w czasie jazdy ekstremalnej. Jeżeli umiesz utrzymać samochód na zakrętach, nawet ostrych, to możesz brać udział w wyścigach na torze.

Czas i koszty szkolenia

Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Jest podzielone na dwie części, z których każda trwa jeden dzień. W sumie jest to intensywna nauka z zajęciami praktycznymi. Dzięki temu, że pracujemy w niewielkich grupach możesz szybciej i łatwiej przyswoić informacje. Każda szkolona osoba będzie potraktowana indywidualnie.
W porównaniu z innymi profesjonalnymi szkoleniami to nie jest drogie. Możesz dołączyć je do budżetu przeznaczonego na naukę jazdy.
Każdą część szkolenia możesz odbyć osobno w dowolnym czasie (ustalonym zgodnie z dostępnymi terminami kursów). Dzięki temu swoją naukę na bezpiecznego kierowcę możesz rozłożyć na dwie części.
***
Chcesz czuć się zawsze pewnie na drodze? Planujesz wykorzystanie umiejętności kierowcy w pracy zawodowej? A może chcesz wziąć udział w amatorskich zawodach sportowych? W każdej sytuacji przyda się umiejętność bezpiecznego prowadzenia samochodu.

Voucher na Szkolenie Bezpiecznej Jazdy kupisz klikając ten link