Już w najbliższy weekend rozpoczynamy stały program BEZPŁATNYCH jazd testowych samochodami elektrycznymi. Dajemy Wam do przetestowania VW.ID3, VW ID.4 i innych z grupy VW. Na koniec każdego szkolenia techniki jazdy wprowadzamy moduł jazd po torze samochodami ELEKTRYCZNYMI.

Osobiście i całkowicie BEZPŁATNIE będziecie mogli zasiąść za kierownice najnowszych elektryków przetestować je na torze.

Jazda tymi samochodami jest kompletnie nieporównywalna z samochodami wyposażonymi w silniki spalinowe. Skok technologiczny można porównać do czasów kiedy ludzie poruszali się wozami ciągnionymi przez konie i zmienili je na samochody. Teraz przesiadamy się na elektryki, które niczym w grze komputerowej od razu reagują na decyzję kierowcy. Bez żadnego opóźnienia i w mgnieniu oka potrafią wystrzelić niczym z procy żeby po 6 sekundach na liczniku pojawił się napis 100 km/h. Wszystko to w absolutnej ciszy. W tle słychać tylko delikatny szum wiatru i toczących się opon. Czujemy się jak postać z Gwiezdnych Wojen w futurystycznym statku kosmicznym.

Można by jeszcze dużo pisać i próbować przekazywać emocje związane z jazdą elektrykami. Stawiamy tezę, że kto pozna jego możliwości i właściwości nie będzie chciał już wracać do starej technologii.

Teraz dzięki współpracy ODTJ Tor Łódź z Grupą Krotoski po każdym szkoleniu techniki jazdy zaprosimy Was za kierownice: Volkswagena ID.3, ID.4, Audi Q4 e-tron, Skoda Enyaq iV i innych z grupy VW.

Miłego testowania;)

*jazdy testowe samochodami elektrycznymi są bezpłatne i oferowane jako BONUS dla uczestników szkoleń techniki jazdy ODTJ Tor Łódź

Zapraszamy też na nasze media społecznościowe gdzie możecie komentować i przekazywać nam swoje uwagi dotyczące nowego projektu: