Szkolenia techniki jazdy na Torze Łódź. Idealny prezent pod choinkę dla wszystkich kierowców. Vouchery do kupienia on-line.

Vouchery są ważne 12 miesięcy. Kupując voucher otrzymujesz go automatycznie na swój e-mail. Dogodny termin wybiera się w kalendarzu na stronie Toru Łódź i następnie wpisując kod z vouchera dokonuje rezerwacji.

Życzymy wszystkim przyczepności, bezpieczeństwa na drogach oraz zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Najlepszy prezent na Święta Bożego Narodzenia zarówno dla mężczyzny jak i kobiety. Szkolenia bezpiecznej jazdy rekomendowane są dla wszystkich kierowców, zarówno tych którzy dopiero niedawno otrzymali prawo jazdy jak i tych, którzy mają prawo jazdy już od dawna. W Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy do roku szkolimy kilka tysięcy kierowców w różnym wieku zarówno kobiet jak i mężczyzn. Szkolenia bezpiecznej jazdy zwiększają świadomość kierowców uczą prawidłowych reakcji w trudnych sytuacjach drogowych i przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na drogach publicznych. Szkolenia odbywają się samochodami uczestników, ale opcjonalnie można też wypożyczyć samochody z floty Tor Łódź. Instruktorzy techniki jazdy polecają szkolić się samochodami, którymi jeździmy na co dzień. Pozwala nam to lepiej poznać możliwości i limity naszego auta. Szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej. Teoria realizowana jest w nowoczesnej multimedialnej sali konferencyjnej. Praktyka odbywa się na pętli toru gdzie wykorzystywane są m.in. dwie płyty poślizgowe - prostokątna i owalna oraz sekcje zraszanych zakrętów. Wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów techniki jazdy. Instruktorzy z uczestnikami porozumiewają się przez krótkofalówki dzięki czemu instruktorzy mogą od razu reagować i udzielać wskazówek.