Wszystkich miłośników sportu samochodowego zapraszamy na elitarne szkolenia techniki jazdy z wielokrotnym Rajdowym Mistrzem Polski, oraz mistrzem juniorskiej kategorii Rajdowych Mistrzostw EuropyMiko Marczykiem

Jest to niepowtarzalna możliwość skorzystania z ogromniej wiedzy i doświadczenia Mikołaja w rallyspintach i rajdach samochodowych.

Pod jego czujnym okiem, w kameralnym gronie dowiesz się o wielu ciekawych aspektach jazdy sportowej co pozwoli Ci być szybszym i bezpieczniejszym kierowcą.
Szkolenie to cechuje indywidualne podejście do każdego uczestnika. Tematyka i zakres poruszanych zagadnień każdorazowo dostosowany jest do oczekiwań uczestników.

Dowiesz się na nim nie tylko jak jeździć szybciej i być bardziej świadomym kierowcą, ale będą też poruszone tematy modyfikacji auta wyścigowego takie jak: dobór opon, optymalizacja pracy napędów, modyfikacje zawieszenia i geometrii auta, redukcja wagi samochodu oraz podniesienie jego mocy. 

Zapraszamy wszystkich zarówno osoby chcące zacząć swoją przygodę z motosportem jak i kierowców  którzy mają już za sobą starty w imprezach sportowych, ale chcą pogłębić swoją wiedzę.

Terminy szkoleń:
- 4 marca
- 2 września
- 4 listopada

Zapisy oraz ramowy harmonogram szkolenia: https://tor-lodz.pl/akademia-jazdy/69-szkolenie-z-rajdowym-mistrzem-polski---profi