Zapraszamy na szkolenia techniki jazdy 1-go stopnia Safe Driver oraz 2-go stopnia Advanced Driver na Torze Łódź.

Szkolimy przez cały rok, 7 dni w tygodniu. Szkolenia odbywają się samochodami uczestników. Opcjonalnie można też wypożyczyć samochody z naszej floty. Do dyspozycji mamy najnowsze trzy Toyoty GR Yaris (napęd: 4x4, moc: 261 KM), dwa elektryczne VW ID.3 (204 KM i napęd na tylną oś), BMW M2 o mocy 370 KM z automatyczną skrzynią biegów i napędem na tył, BMW M135i xDrive z pakietem AC Schnitzer (380 KM), Forda Fiesta ST (moc: 200 KM, napęd FWD), Forda Focusa ST.

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź, to nowoczesny obiekt szkoleniowy w samym centrum Polski. Wyposażony jest w nowoczesną infrastrukturę. Budynek z multimedialną salą konferencyjną, w której przeprowadzana jest część teoretyczna, kawiarnią i poczekalnią. Asfaltową nitkę toru o długości 1,5 km o szerokości 8 - 12 m, 17 zakrętów. Dwie płyty poślizgowe (owalną i prostokątną), sekcję zraszanych zakrętów oraz wzniesienie z różnicą poziomów 6,5 m.

Szkolenia adresowane są do wszystkich kierowców, którzy mają prawo jazdy i chcieliby podnieść swoje umiejętności. W bezpiecznych warunkach pod okiem doświadczonych licencjonowanych instruktorów przeprowadzane są całodniowe szkolenia. Staramy się aby oprócz teorii, było jak najwięcej praktyki na płytach poślizgowych i nitce toru.

Szkolenia realizujemy zarówno dla osób prywatnych jak i flot. Organizujemy także imprezy firmowe, na którzy oprócz szkoleń bezpiecznej jazdy realizujemy przejazdy supersamochodami.

Jeżeli chciałbyś zorganizować szkolenie dla swojej firmy lub grupy swoich znajomych skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny scenariusz imprezy.

Jeżeli chcesz sprawić komuś prezent i kupić Voucher na szkolenie techniki jazdy możesz to zrobić odwiedzając nasz sklep internetowy. Voucher otrzymasz on-line, od razu po dokonaniu transakcji.