Startujemy z akcją BEZPŁATNYCH przejazdów supersamochodami na Torze Łódź. Do dyspozycji flota najnowszych sportowych samochodów.

Do wyboru:
Porsche 911 Turbo S
Porsche 911 GT3
Lamborghini Aventador
Lamborghini Huracan
Ferrari F8 Tributo
Ferrari SF90 Stradale
McLaren 720S
BMW M5 CS
BMW M3 Competition

Zapraszamy za kierownice supersamochodów na nasz tor
. Warto poczuć adrenalinę i wykręcić najlepszy czas. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Za darmo, przez cały dzień możecie jeździć na torze. Kierowcy, którzy uzyskają najlepsze czasy przejazdów otrzymają wybrany supersamochód na 3 tygodnie do swojej dyspozycji, bez limitu kilometrów.

Na torze do Waszej dyspozycji będą licencjonowaniu instruktorzy techniki jazdy i znani kierowcy wyścigowi, którzy będą udzielać wskazówek jak wykręcić najlepszy czas.

Dodatkową atrakcją jest karta paliwowa na nielimitowaną ilość darmowych tankowań oraz 4 dodatkowe komplety opon sportowych do wybranego supersamochodu i voucher na usługi mobilnej wymiany opony działającej 24h na terenie całej Polski. Oczywiście samochody są ubezpieczone i nawet jak dojdzie do szkody, to nie płacisz za naprawę.

Akcja ma na celu promocję Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź i dotarcie do jak największej grupy Klientów z ofertą szkoleń techniki jazdy i szkoleń bezpiecznej jazdy.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu zaplanowanym na 1 kwietnia, należy bezpłatnie zarejestrować się ON-LINE klikając poniższy link:

Miłego Prima Aprilis;)