Szkolenie Bezpiecznej Jazdy na Torze Łódź - Safe Driver. Każdy kto ma prawo jazdy powinien regularnie dla własnego bezpieczeństwa brać udział w szkoleniach techniki jazdy i trenować w bezpiecznych warunkach pod okiem instruktorów techniki jazdy.

Poniżej relacja z najnowszego szkolenia przeprowadzonego przez Akademię Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź. Grupa kierowców szkoliła się przez cały dzień pod okiem doświadczonych licencjonowanych instruktorów techniki jazdy ODTJ Tor Łódź.

Po części teoretycznej i omówieniu prawidłowej pozycji za kierownicą przystąpiliśmy do ćwiczeń na płytach poślizgowych i na nitce toru. Uczyliśmy się poprawnych technik skrętu, reakcji na poślizgi nadsterowny i podsterowny, pokonywania śliskich zakrętów, omijania przeszkód na nawierzchni o zmiennej przyczepności, hamowania awaryjnego na prostej i w zakręcie.

Po szkoleniu uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia szkolenia techniki jazdy w ODTJ Tor Łódź.

Szkolić się możemy i powinniśmy regularnie, przez cały rok. Nie ma innej metody nabycia pamięci mięśniowej niż poprzez trening i powtarzanie prawidłowych odruchów. Reakcje na drodze powinny być pewne i wyuczone w bezpiecznych ku temu miejscach pod nadzorem trenerów techniki jazdy. Takim obiektem jest Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź.

Szkolenie bezpiecznej jazdy może być doskonałym prezentem dla każdego kierowcy. Voucher możesz kupić on-line na stronie tor-lodz.pl/sklep, zapraszamy.