Od ponad 7 lat prawie codziennie prowadzimy w ODTJ Tor Łódź szkolenia techniki jazdy.

Szkolimy kierowców używając płyt poślizgowych, asfaltowej pętli toru z 17 zakrętami i sekcją zraszanych zakrętów oraz zapleczem w postaci budynku i multimedialną salą konferencyjną. Szkolenia techniki jazdy takie jak Safe Driver (1 stopnia) czy Advanced Driver (2 stopnia) składają się z części teoretycznej i praktyki na płycie poślizgowej owalnej i płycie poślizgowej prostokątnej.

Tor Łódź jest pierwszym licencjonowanym Ośrodkiem Doskonalenia Techniki Jazdy w województwie łódzkim. ODTJ Tor Łódź wpisany jest do rejestru Wojewody Łódzkiego pod nr 002E. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez licencjonowanych instruktorów techniki jazdy, którzy posiadają ogromne doświadczenie i wieloletnią praktykę.

Nasze szkolenia bezpiecznej jazdy organizowane są w małych grupach. W ten sposób zapewniamy bezpośrednią opiekę instruktorską uczestnikom kursów techniki jazdy. Szkolenia realizowane są najczęściej samochodami uczestników. Jest to najlepsza metoda nauki i poznania swojego samochodu w bezpiecznych warunkach torowych. Oczywiście można też opcjonalnie wynająć samochód. Flota Toru Łódź to m.in. samochody elektryczne: BMW iX xDrive50, BMW i7 xDrive60 (szkolenia VIP), KIA EV6 GT (585 KM i napęd na 4 koła), VW ID.3; do dyspozycji Klientów ODTJ są też najnowsze BMW M2, BMW M3 Competition, Toyoty GR Yaris (261 KM, 4x4), KIA Sportage, Skoda Octavia (190 KM).

Szkolenie na Torze Łódź kierowane są do wszystkich kierowców, którzy regularnie powinni trenować i doskonalić technikę jazdy. Infrastruktura toru oraz wysoko wykwalifikowana kadra instruktorów gwarantują najwyższy poziom szkoleń.

Voucher na szkolenie bezpiecznej jazdy na Torze Łódź to doskonały prezent i inwestycja w bezpieczeństwo. Voucher kupisz on-line na stronie internetowej tor-lodz.pl/sklep i od razu otrzymasz go na swój e-mail. Ważny jest 12 miesięcy. Osoba obdarowana w kalendarzu ODTJ Tor Łódź wpisuje kod z voucher i wybiera dogodny dla siebie termin.

Warto pomyśleć o takim prezencie, bo każdy kierowca powinien trenować i być przygotowanym do trudnych i niebezpiecznych sytuacji drogowych. Tylko praktyka w postaci ćwiczeń techniki jazdy pod okiem instruktorów w bezpiecznych warunkach, takich jak gwarantuje ODTJ Tor Łódź pomogą zapobiec niepotrzebnym wypadkom. Przez szkolenia pogłębiamy wiedzę i zwiększamy świadomość kierowców.

Nie ma znaczenia czy jest to świeżo upieczony kierowca, czy kierowca z długim stażem za kierownicą. Każdy regularnie powinien korzystać ze szkoleń bezpiecznej jazdy i utrwalać sobie w pamięci mięśniowej odpowiednie nawyki i reakcje za kierownicą.

Kup Voucher na szkolenie techniki jazdy w ODTJ Tor Łódź