Na Torze Łódź przed Rajdem Barbórka i Karową trenują najlepsi. Rajdowi Samochodowi Mistrzowie Polski RSMP po raz kolejny wybrali do treningu ODTJ Tor Łódź. Jest nam bardzo miło i czujemy się wyróżnieni, że Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk przygotowują się na łódzkim torze do kolejnej edycji Rajdu Barbórka.

Tor Łódź to idealny obiekt do ćwiczeń zarówno dla profesjonalistów takich jak nasi Mistrzowie jak i dla każdego innego kierowcy. Prawie codziennie przez cały rok w ODTJ Tor Łódź prowadzimy szkolenia techniki jazdy dla osób prywatnych, firm oraz organizacji i służb państwowych.

Bogata infrastruktura Toru Łódź składająca się z płyt poślizgowych, sekcji zraszanych zakrętów, asfaltowej pętli toru z 17 zakrętami o długości 1,5 km oraz budynku z nowoczesną salą multimedialną, kawiarnią i poczekalnią gwarantują najwyższy standard. Kadra doświadczonych licencjonowanych instruktorów techniki jazdy już od ponad 7 lat szkoli kierowców samochodów osobowych i motocyklistów.

Budujemy świadomość kierowców i dajemy warunki do bezpiecznych treningów i szkoleń techniki jazdy zarówno dla kierowców amatorów jak i dla zawodowców. Tor Łódź dostępny jest dla każdego. Barierą również nie powinna być cena. Zajrzyj na nasza stronę tor-lodz.pl/sklep i przekonaj się, że vouchery na Track Day jak i szkolenia są w przystępnych cenach.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego tor-lodz.pl/sklep, gdzie kupisz voucher prezentowy na Tor Łódź i od razu po transakcji otrzymasz go na swój e-mail. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Termin realizacji vouchera osoba obdarowana samodzielnie może ustalić na stronie: tor-lodz.pl/kalendarz