Przy okazji premiery nowego Volvo EX30 w ODTJ Tor Łódź uruchomiliśmy program bezpłatnych szkoleń techniki jazdy Safe Driver dla klientów Volvo Nova, którzy zakupią elektryczne modele marki w łódzkim salonie.

Szkolenia Safe Driver odbywają się w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź. Składają się z części teoretycznej i praktycznej podczas, której używamy m.in. płyt poślizgowych.

Volvo kojarzy się z bezpieczeństwem. Marka wokół tej idei wytworzyła obraz swojej legendy. Klienci Volvo mają teraz okazję wziąć udział w szkoleniu bezpiecznej jazdy na Torze Łódź i w bezpiecznych warunkach wypróbować w praktyce jak działają systemy bezpieczeństwa Volvo - harmonogram szkolenia techniki jazdy Safe Driver

Jeżeli chciałbyś kupić voucher na szkolenie bezpiecznej jazdy, zapraszamy na stronę: tor-lodz.pl/sklep

Terminarz kursów bezpiecznej jazdy i treningów techniki jazdy Track Days dostępny jest na stronie: https://tor-lodz.pl/kalendarz

Zapraszamy na Tor Łódź, gdzie w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach pod okiem doświadczonych licencjonowanych instruktorów techniki jazdy nauczysz się właściwych reakcji na zjawiska takie jak poślizgi nadsterowne, podsterowne. Będziesz miał okazję potrenować hamowanie awaryjne na śliskiej nawierzchni, omijanie przeszkód na nawierzchni o zmiennej przyczepności oraz wiele innych reakcji, które mogą przydać się w codziennej jeździe na drogach publicznych.

Dane techniczne Volvo EX30

Volvo EX30 Single Motor Extended Range (RWD):
Moc: 275 KM / 343 Nm
Przyspieszenie 0-100 km/h: 5,3 s
Prędkość maksymalna: 180 km/h
Pojemność akumulatora netto: 64 kWh (69 kWh brutto)
Maksymalna moc ładowania DC/AC: 153 kW / 22 kW
Napięcie: 400 V
Masa własna: 1850 kg
Droga hamowania 100 km/h – 0: 38 m

Volvo EX30 Twin Motor Performance (AWD):
Moc: 428 KM / 543 Nm
Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,6 s
Masa własna: 1960 kg