24.06.2018 na Tor Łódź odbędą się dwie super imprezy
 

1. Akademia Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź zaprasza na szkolenie samochodowe Bezpiecznej Jazdy - Safe Driver, organizowane w godz 9:00 - 15:00 na najnowocześniejszym i najnowszym torze samochodowym w woj. łódzkim - ODTJ Tor Łódź. Szkolenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów i zawsze dostarcza mnóstwo wrażeń i emocji uczestnikom.

 

2. Po szkoleniu od godz. 16:00 odbędzie się druga impreza dla miłośników szybkich samochodów. Pierwszy raz na naszym Torze będzie można zasiąść za kierownicą unikalnego, niesamowitego Lamborghini Huracan o mocy 610KM! Będzie też można poczuć emocje za sterami innych supersamochodów. W tym dniu do Państwa dyspozycji na Tor Łódź będą też Ferrari 458 Italia o mocy 570KM, Nissan GT-R Black Edition o mocy 550KM, Porsche 911 Carrera S Martini Racing Edition o mocy 400KM. Zapraszamy wszystkich pasjonatów i fanów motoryzacji. Spraw niezapomniany motoprezent bliskiej osobie.

 

Zapisy:

1. Na szkolenie w Akademii Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź można się zapisać przez stronę www.tor-lodz.pl/kalendarz - szczegółowy harmonogram i opis szkolenia.

2. Rezerwacji i płatności na jazdy SuperSamochodami (Lamborghini Huracan, Ferrari 458 Italia, Nissan GT-R Black Edition, Porsche 911 Carrera S Martini Racing Edition) można dokonać przez internet (info@tor-lodz.pl) już teraz lub na miejscu w dniu imprezy.

 

Akademia Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź

Lamborghini Huracan

Ferrari 458 Italia

Nissan GT-R Black Edition

Porsche 911 Carrera S Martini Racing Edition