Płyta poślizgowa w kształcie wycinka pierścienia stanowi istotny element infrastruktury naszego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź.
Zraszana powierzchnia płyty służy do trenowania jazdy w łuku po śliskiej nawierzchni. Uczestnicy szkoleń doskonalenia techniki jazdy bezpośrednio doświadczają zjawisk nadsterowności i podsterowności. Na szkoleniach bezpiecznej jazdy uczymy przede wszystkim co robić aby nie doszło do niekontrolowanego poślizgu, jak i też prawidłowych reakcji na nadsterowność i podsterowność.

Ćwiczenia na płytach poślizgowych prostokątnej oraz w kształcie wycinka pierścienia są integralną częścią wszystkich szkoleń Akademii Bezpiecznej Jazdy Toru Łódź. Zapraszamy kursy doskonalenia jazdy do ODTJ Tor Łódź.

Szkolenie Doskonalenia Techniki Jazdy 1-go stopnia - Safe Driver

Szkolenie Doskonalenia Techniki Jazdy 2-go stopnia - Advanced Driver

STAGE 1 - UNDER CONTROL to pierwszy etap szkolenia doskonalenia techniki jazdy premium dla posiadaczy samochodów marki BMW

Szkolenie Szkolenie Bezpiecznej STAGE 2 - ADVANCED to drugi etap szkolenia doskonalenia techniki jazdy premium dla posiadaczy samochodów marki BMW