Track Day - trening własnym samochodem lub motocyklem na torze dla każdego kierowcy

Track Day Tor Łódź
Track Day Tor Łódź

Track Day to trening samochodowy lub motocyklowy na torze w bezpiecznych warunkach dla każdego kierowcy.

Treningi odbywają się z wykorzystaniem pełnej pętli Toru Łódź. Uczestnicy jeżdżą w sesjach podzieleni na maksymalnie 3 grupy. Wszystko po to aby na torze było wystarczająco dużo przestrzeni do wyprzedzania i bezpiecznego trenowania. Do pokonania mamy 17 zakrętów oraz 6,5 różnicę poziomów. Opcjonalnie, bez dodatkowych opłat można też wypożyczyć transponder Tag Heuer do indukcyjnego, niezwykle precyzyjnego pomiaru czasu. Pomiar czasu może być ważnym elementem treningów pokazującym progres.

Voucher na Track Day to idealny prezent dla każdego kierowcy samochodu i motocyklisty. Vouchery można kupić on-line w naszym sklepie internetowym pod adresem - tor-lodz.pl/sklep. Voucher otrzymasz automatycznie na swój adres e-mail. Voucher prezentowy jest ważny 12 miesięcy. Kod z vouchera wystarczy wpisać w kalendarzu na naszej stronie żeby dokonać rezerwacji na wybrany termin Track Day auto lub Track Day moto - tor-lodz.pl/kalendarz

To czy potraficie pokonać zakręty "czysto" czyli bez nadmiernej podsterowności czy nadsterowności, przekłada się nie tylko na lepsze czasy przejazdu ale i na panowanie nad pojazdem. Niekontrolowane zjawiska nadsterowności i podsterowności w ruchu drogowym mogą prowadzić do nieprzewidzianych i niebezpiecznych sytuacji. To czy przejechaliście nitkę toru bez poślizgów w książkowy, bezpieczny sposób, mając pełną kontrolę nad pojazdem najlepiej widać po czasach przejazdów. Poniżej publikujemy czasy z kolejnych treningów, na których każdy kierowca może poprawiać swoje umiejętności i doskonalić technikę jazdy. Warto i polecamy trenować i szkolić się samochodami, którymi jeździcie na codzień. W bezpiecznych torowych warunkach poznajemy ich mozliwości, doświadczamy jak hamują, skręcają i przyspieszają.

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź, to jedyny obiekt w woj. łódzkim, gdzie w bezpiecznych warunkach pod okiem licencjonowanych instruktorów techniki jazdy możecie szkolić się i w praktyce uczyć prawidłowych reakcji na sytuacje drogowe. Zapraszamy na treningi Track Day oraz na nasze szkolenia bezpiecznej jazdy - Szkolenia Doskonalenia Techniki Jazdy

Polecamy nowy portal ze zdjęciami z wydarzeń z Toru Łódź. Portal foto.tor-lodz.pl, to portal dla fotografów, którzy mogą udostępniać i zarabiać na swoich zdjęciach zrobionych na trenigach Track Day i szkoleniach techniki jazdy ODTJ Tor Łódź.

Czasy z Track Day auto (treningi samochodowe):

Czasy z Track Day moto (treningi motocyklowe):

Najnowsze profesjonalne zdjęcia z Track Day znajdziecie na portalu dla fotografów foto.tor-lodz.pl

Zobaczcie na naszym kanale na YouTube jak wygląda Track Day na Torze Łódź - YouTube Tor Łódź

Najlepsze czasy na Torze Łódź:

Auto - 18.05.2022 - Ben Collins (Stig z Top Gear), Toyota GR Yaris, seryjne opony: 1:02,526

Auto - 06.10.2023 - Subaru Legacy: 56,293

Moto - 22.08.2022 - Piotr Biesiekirski, Honda CRF 450r: 54,470