TRACK DAY AUTO 4,5h

Trening samochodowy w formie jazd swobodnych po pełnej nitce toru, z pomiarem czasu TAG HEUER.

mouse
arrow down

Trening samochodowy na Torze Łódź, to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i poznania charakterystyki swojego samochodu w bezpiecznych, torowych warunkach. Dodatkową atrakcją, jest użycie podczas treningów, profesjonalnego pomiaru czasu, dzięki któremu możesz monitorować swoje postępy na torze, oraz porównywać się z innymi kierowcami. Czasy wyświetlane są na TV w poczekalni i online, np. na ekranie Twojego smartphona. Obowiązuje limit głośności 98 dB.

 


 

Jazdy swobodne to świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu. 
Trening w formie jazd swobodnych jest adresowany do każdego kierowcy, bez względu na wiek i staż za kierownicą. Bez względu na moc i model samochodu, możesz przyjechać autem, którym poruszasz się na co dzień - profesjonalna obsługa toru podpowie, doradzi i zadba o 100% bezpieczeństwa podczas Państwa jazdy.

Nie musisz być "zawodowcem" jeżeli chcesz pojeździć po naszym obiekcie, nie musisz się również martwić o samochód - idealnie równa nawierzchnia nie wpłynie na stan techniczny pojazdu a tarki i pułapki żwirowe zapewnią 100% bezpieczeństwa podczas jazdy.

Rezerwacje terminów Track Day

  • Program treningu Track Day:

  • rejestracja uczestników w biurze toru i odbiór transponderów do pomiaru czasu (20 minut)

  • odprawa uczestników (10 minut)

  • uczestnicy podzieleni zostają na grupy po max. 7 samochodów

  • grupy wyjeżdżają na tor na przemian, w sesjach 10 minutowych

  • w przypadku mniej niż 7 Uczestników, nie ma podziału na grupy a kierowcy mają tor do dyspozycji przez cały czas trwania treningu

  •  


  • Możesz również kupić ten trening bezpiecznej jazdy (Track Day) jako prezent, KLIKNIJ TUTAJ

  • W celu ustalenia terminu skontaktuj się z naszym biurem

Pomiar czasu TAG HEUER

Pomiar czasu TAG HEUER

Jazda po torze

Jazda po torze

Serwis kawowo-herbaciany

Serwis kawowo-herbaciany

Zobacz dostępne samochody

Ford Fiesta ST - 200 KM (Track Day, limit: 15km  + dodatkowe bezpłatne okrążenia schładzające, kaucja: 1000zł, każdy dodatkowy km: 53zł)

Ford Fiesta ST - 200 KM (Track Day, limit: 15km + dodatkowe bezpłatne okrążenia schładzające, kaucja: 1000zł, każdy dodatkowy km: 53zł)

Najnowszy Ford Fiesta ST (200KM) do wynajęcia na Track Day na Torze Łódź! Samochód można też wynająć na imprezę okolicznościową, urodziny, wieczór kawalerski, imprezę firmową, event, szkolenie samochodowe w Akademii Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź. Samochód wyposażony jest w mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu LSD, potocznie określany mianem szpery. W połączeniu z dynamiką i małą wagą samochodu gwarantuje niezwykłą frajdę z jazdy! Zasady obowiązujące przy wynajmie na Track Day: - limit przebiegu: 15km tj. około 10 okrążeń pętli Toru Łódź + dodatkowe bezpłatne okrążenia schładzające, - dodatkowy rozpoczęty kilometr to koszt: 53zł/km. - kaucja: 1000zł

899.00 zł CENA