Jeżeli chcesz rozwijać duże prędkości, sprawdzić możliwości własne i twojego auta to dobrze jest się wybrać na tor samochodowy. W dzisiejszych czasach takie tory są dostępne dla każdego za rozsądną cenę. Nawet jeżeli nie posiadasz własnego samochodu, który nadaje się do jazd ekstremalnych to możesz pożyczyć samochód sportowy na miejscu.
Na Torze Łódź znajduje się kilka poziomów, a cała nitka toru to półtora kilometra. Dostępna jest usługa zraszania toru podczas jazdy i symulowania kontrolowanego poślizgu na macie poślizgowej. Jednym słowem wszystko dla wielbicieli sportów ekstremalnych i chcących poszerzyć swoje umiejętności bezpiecznego kierowania pojazdem.
Tor samochodowy służy też okazjonalnie do organizacji wydarzeń sportowych i firmowych prezentacji towaru (z branży samochodowej i motorowej). My zapraszamy na wyścigi dla profesjonalistów i amatorów, ale również na wszystkie otwarte eventy firmowe przygotowane przez naszych klientów. Zachęcamy też firmy do rezerwowania toru dla imprez integracyjnych i szkoleń wewnętrznych. Szczególnie polecamy wszystkim przedsiębiorstwom związanym z branżą motorową, przemysłem samochodowym i usługami przewozowymi. W końcu taksówkarz czy kierowca autobusu też powinien mieć umiejętności bezpiecznego kierowania pojazdem w trudnych warunkach. Ćwiczenia na naszym torze samochodowym to świetna okazja do doskonalenia takich umiejętności. Można samemu pojeździć po prostu wynajmując tor albo wziąć udział w proponowanych przez Ośrodek szkoleniach doskonalenia jazdy.
Podczas ćwiczeń, jazdy rozrywkowej czy szkolenia kierowcy znajdują się pod okiem specjalistów oraz mają dostęp do kawiarni, w której mogą chwilę odpocząć, wypić kawę i coś zjeść.