Zapraszamy wszystkich kierowców posiadających prawo jazdy kat.B do spróbowania swoich sił w 4.Rundzie trzeciego sezonu Super OES Toru Łódź. Jest to impreza, na której rywalizują w swoich cywilnych samochodach kierowcy amatorzy. Dla wyrównania szans kierowcy dzieleni są klasy wg pojemności, mocy i napędów samochodów – szczegółowy opis zasad i klas znajduje się w regulaminie imprezy.

Wszyscy zawodnicy, którzy staną na podium otrzymają puchary oraz nagrody ufundowane przez sponsora i partnera, łódzki salon Mazda Matsuoka Motor. Będzie też można obejrzeć i na miejscu przetestować najnowsze modele samochodów oferowane przez łódzkiego dealera Mazdy.

Impreza tradycyjnie zacznie się o godz.8:00 rejestracją uczestników, wydaniem nr startowych i badaniem kontrolnym. Podczas BK sprawdzane będą przede wszystkim limit głośności (98dB) oraz to, czy zawodnicy mają kaski i prawidłowo umieszczone na samochodach numery startowe. O godz 9:00 zaprosimy zawodników do sali konferencyjnej na obowiązkową odprawę, na której przypomnimy o zasadach bezpieczeństwa, regułach fair play oraz omówimy punktację i przebieg imprezy. Około godz.9:30 nastąpi zapoznanie z trasą 4.Rundy, wszyscy zawodnicy przejadą za Mazda Safety Car. Po zakończeniu przejazdów zapoznawczych około godz.10:00 wystartują pierwsi zawodnicy.

Przewidzianych jest 6 przejazdów punktowanych i liczonych do klasyfikacji rocznej. Ostatni przejazd jest dodatkowo punktowany jako Power Stage. Po 3 przejazdach planowana jest 40min. przerwa obiadowa. Rozdanie pucharów i nagród nastąpi około godz.15:00.

Trasa 4.Rundy Super OES Toru Łódź ma około 1,5km długości – zapraszamy do obejrzenia zapoznania z trasą przygotowanego przez pilota rajdowego i instruktora techniki jazdy Toru Łódź.

Dodatkową atrakcją będzie losowanie dwóch bezpłatnych zaproszeń na Track Day oraz wpisowego na kolejny Super OES Toru Łódź.

Limit miejsc: 60 samochodów
Rezerwacji można dokonać tylko do soboty 18.05.2019 do godz.15:00 na stronie: 4.Runda Super OES Toru Łódź 19.05.2019
Koszt wpisowego: 200zł
Sponsor nagród: www.mazda-lodz-matsuoka.pl