W kolejnym odcinku prezentujemy i dajemy Wam do samodzielnego przetestowania na torze Citroen C5 Aircross z salonu Citroen Syguła w Łodzi.

Jeżeli cenicie komfort i bezpieczeństwo, to musicie zasiąść za kierownicą C5 Aircross i samodzielnie przekonać się na torze jak niesamowitą robotę robią progresywne amortyzatory z ogranicznikami hydraulicznymi!

Wraz z salonem Citroen Syguła zapraszamy Was do przetestowania tego modelu na naszym torze.

Legendarny komfort Citroena C5 udało się zachować. Co więcej samochód podczas jazdy na płytach poślizgowych i podczas slalomów wykazuje się zaskakującą doskonałą stabilnością i precyzją prowadzenia. Żeby przekonać się czy udało się zachować słynny komfort tego modelu przetestowaliśmy go na odcinku ziemnym naszego toru. Ma się wrażenie, że auto sunie nad nierównościami, a kierowca i pasażerowie mogą liczyć na niesamowity komfort!

Samochód zostanie udostępniony na całodniowe szkolenie bezpiecznej jazdy osobie, która napisze najciekawszy komentarz na naszych profilach Facebook lub Instagram.

Jakie są Wasze propozycje na kolejny odcinek, jaki samochód chcecie przetestować?

Nagroda do odebrania po wygranej wojnie z COVID-19. Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji o prezentowanym modelu, zgłoś się do salonu Citroen Syguła.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji Citroena C5 Aircross: https://youtu.be/4HnXJbfo2mg

#Citroen #CitroenC5 #C5 #CitroenC5Aircross #Aircross #C5Aircross #CitroenAircross #ProgressiveHydraulicCushions