Akademia Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź - prawidłowa pozycja za kierownicą (odc. 1)

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Zgierzu promuje bezpieczną jazdę. Szkolimy i zwiększamy świadomość kierowców.

Instruktorzy Techniki Jazdy Toru Łódź w pierwszym odcinku cyklu filmów realizowanych w ODTJ Tor Łódź pokazują jak prawidłowo siedzieć za kierownicą. Jest to niezwykle ważny i podstawowy element techniki jazdy, który musimy opanować zanim wyjedziemy na płyty poślizgowe i tor trenować i poznawać kolejne elementy i techniki jazdy samochodem.

Nasze szkolenia samochodowe on-line są bezpłatne. Podobnie jak wiele innych akcji społecznych promujących bezpieczną jazdę, realizowanych w ODTJ Tor Łódź finansujemy je z własnych prywatnych środków. Przykładem mogą być bezpłatne szkolenia dla kierowców na Torze Łódź w ramach akcji "Bezpieczne Wakacje"

Jeżeli chcielibyście wspomóc nasze działania i naszą ideę poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach, poprzez szkolenia doskonalenia techniki jazdy i zwiększanie świadomości kierowców, polecajcie Tor Łódź swoim znajomym. Zapraszamy też Wszystkich do uczestnictwa w szkoleniach realizowanych przez Akademię Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź na naszym obiekcie.

Szkolenie Bezpiecznej Jazdy "Safe Driver" na Torze Łódź można kupić on-line w formie Vouchera. Jest to idealny prezent dla każdego kierowcy.

Sklep internetowy Toru Łódź

 

Poprawna pozycja za kierownicą - film szkoleniowy
realizowany przez Akademię Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź
oraz
Starostwo Powiatowe w Zgierzu
(odc. 1)

 

Akademia Bezpiecznej Jazdy

Prawidłowa pozycja za kierownicą


#AkademiaBezpiecznejJazdy #TorLodz #SzkolenieBezpiecznejJazdy #DrivingExperience #ODTJ