Od poniedziałku 18 maja możemy zwiększyć liczbę osób, które mogą brać udział w treningach motocyklowych i samochodowych na naszym torze.
Wznawiamy też szkolenia samochodowe bezpiecznej jazdy oraz motocyklowe szkolenia doskonalenia techniki jazdy.

Samochodowe Szkolenia Bezpiecznej Jazdy i Szkolenia Motocyklowe
Najbliższy termin szkolenia motocyklowego w grupach do 14 osób odbędą się 29 maja. Rezerwacje przez stronę – szkolenia motocyklowe.
Szkolenia samochodowe również w grupach do 14 osób odbędą się 31 maja i 5 czerwca. Rezerwacji również dokonujemy online – szkolenie samochodowe.
Uczestnicy podzieleni będą na dwie grupy po 7 kursantów. Każdą z grup opiekować się będzie jeden instruktor.

Treningi Samochodowe i Motocyklowe (Track Day)
Zapraszamy również na treningi motocyklowe i samochodowe, na które możecie się zapisać wynajmując tor na wyłączność dla grupy max. 14 osób w cenie 700zł/h netto. Rezerwacji możecie dokonać automatycznie w naszym kalendarzu wybierając 2h pakiet. Jeżeli chcecie wynająć tor na większą ilość godzin skontaktujcie się z naszymi managerami
Osoba wynajmująca obiekt w imieniu grupy (max. 14 os.) odpowiedzialna jest za przestrzeganie regulaminu Toru Łódź. Szczególnie istotne są bezpieczeństwo, zakaz driftowania oraz limit głośności 98dB. Limit dla grupy wynosi 14 osób. W grupie może być np.: 7 kierowców + 7 mechaników lub 2 kierowców + 12 osób towarzyszących, liczy się łączna ilość osób. Track Day z możliwością rezerwacji na zasadach obowiązujących przed pandemią, będzie możliwy prawdopodobnie od czerwca 2020r.

Vouchery i przejazdy prezentowe
Zapraszamy też na przejazdy BMW M2, BMW M135 ACS, treningi Skid-Craft, oraz Co-Drive rajdowym Fordem Sierra Cosworth RS 4x4 i Co-Drive rajdowym Fordem Escort WRC. Vouchery na powyższe usługi możecie kupić w naszym sklepie internetowym tor-lodz.pl/sklep.

Akademia Bezpiecznej Jazdy

Szkolenia bezpiecznej Jazdy

Szkolenia motocyklowe

Wynajem toru na wyłączność

Track Day

Treningi motocyklowe

Treningi samochodowe

Akademia bezpiecznej jazdy