Wynajmij ODTJ Tor Łódź na wyłączność, przeżyj niezapomnianą przygodę ze swoimi przyjaciółmi. Tor Łódź to jedyny taki obiekt w samym centrum Polski w woj. łódzkim. Możesz go wynająć na prywatną lub firmową imprezę i zorganizować np. urodziny, imieniny, lub świętować inne ważne dla Ciebie wydarzenia. Pomożemy Ci dostosować scenariusz imprezy na torze tak, aby spełnić Twoje motoryzacyjne marzenia. 

Dysponujemy nowoczesną infrastrukturą składającą się z asfaltowej 1,5km pętli toru o szerokości 8-12m, 17 zakrętów i 6,5m różnicy poziomów. Dwie płyty poślizgowe, sekcji zraszanych zakrętów, plac manewrowy i parking. Budynek, w którym znajduje się nowoczesna sala konferencyjna, kawiarnia, toalety i garaże z podnośnikami.

Możesz skorzystać z floty supersamochodów i zasiąść za kierownicą Ferrari, Lamborghini, Porsche, Lotusa, McLarena, BMW M2, Mitsubishi Lancer Evolution, KTM, Aston Martin, … Możesz nawet skorzystać z przejazdów co-drive z profesjonalnym kierowcą rajdowym w kultowych samochodach klasy WRC i doświadczyć w ekstremalnych emocji, które dostarczą Tobie i zaproszonym przez Ciebie gościom ogromnej dawki adrenaliny.

Wszystko to w bezpiecznych warunkach na indywidualnej imprezie, podczas której możesz skorzystać z kadry profesjonalnych, doświadczonych instruktorów techniki jazdy.

To co najlepiej się sprawdza i jest najczęściej polecane przez Klientów to szkolenia doskonalenia techniki jazdy. Często na zamówienie naszych partnerów organizujemy indywidualne szkolenia motocyklowe i samochodowe. W gronie najbliższych znajomych i przyjaciół możesz przeprowadzić trening lub szkolenie bezpiecznej jazdy.

Najczęstszym scenariuszem imprez na torze, są szkolenia bezpiecznej jazdy połączone z przejazdami na czas lub przejazdami supersamochodami. Do czasu przerwy obiadowej uczestnicy szkolą się m.in. na płytach poślizgowych, a po obiedzie jeżdżą na czas korzystając z indukcyjnego pomiaru czasu Tag Heuer. Wyniki rywalizacji każdego z uczestników wyświetlane są ekranie w poczekalni i na smartfonach. Dla Klientów poszukujących innych motoryzacyjnych atrakcji czekają przejażdżki supersamochodami lub konkursy zręczności kierowców takie jak Test Stewarta, przejazd slalomu w alkogoglach.

Oprócz gwarantowanej dobrej zabawy na Torze Łódź uczestnicy otrzymują też ogromną dawkę wiedzy na temat bezpiecznej i świadomej jazdy samochodem czy motocyklem. Każdy uczestnik wyjedzie z takiego szkolenia bogatszy o wiedzę jak reagować w trudnych sytuacjach drogowych. W praktyce doświadczy zjawiska poślizgu bocznego, dowie się jak prawidłowo wykonać hamowanie na śliskiej nawierzchni z ominięciem przeszkody, jak wygląda poprawna pozycja za kierownicą. Na płycie poślizgowej owalnej nasi instruktorzy w praktyce pokażą czym różni się nadsterowność od podsterowności, …

Do każdego zapytania o zorganizowanie imprezy motoryzacyjnej podchodzimy indywidualnie dostosowując scenariusz do Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu. Jeżeli chciałbyś uzyskać kalkulację kosztów Twojej wymarzonej imprezy na Torze, skontaktuj się z nami i przekonaj się, że organizacja wydarzenia na naszym obiekcie jest w Twoim zasięgu: tor-lodz.pl/kontakt