Obejrzyjcie ten film i dowiedzcie się jak udzielić PIERWSZEJ POMOCY.

Jak prowadzić resuscytację w czasie pandemii COVID-19 zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji (www.erc.edu) oraz Polskiej Rady Resuscytacji (prc.krakow.pl).

Jak uratować komuś życie i nie zarazić się koronawirusem SARS-CoV-2.

Subskrybujcie, lajkujcie i udostępniajcie nasz kanał. W ten sposób dotrzemy do szerokiego grona kierowców i poprawimy bezpieczeństwo na naszych drogach.

https://youtu.be/QOdqW3muNa4
Wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji dotyczące pierwszej pomocy COVID-19 znajdziecie w poniższym linku na stronie Polskiej Rady Resuscytacji. Pierwsza pomoc - rozdział 8

Jeżeli chcecie być lepszymi, bardziej świadomymi kierowcami i trenować bezpieczną jazdę na płytach poślizgowych i nitce Toru Łódź zapraszamy na nasze szkolenia. Vouchery na szkolenia możecie kupić on-line: https://tor-lodz.pl/sklep

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy obchodzony jest od 2000 r. w każdą drugą sobotę września.

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy ma na celu promocję zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy wśród społeczeństwa. W wielu krajach z tej okazji organizowane są specjalne akcje informacyjne i szkolenia. Nawet dzięki krótkiemu szkoleniu dorośli, młodzież, a czasem nawet dzieci są w stanie udzielić pierwszej pomocy w razie konieczności. Często, jak np. w przypadku zadławienia, liczy się każda sekunda i profesjonalna pomoc medyczna może nie zdążyć na czas.