W związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną od 24 października 2020 wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa w ODTJ Tor Łódź.

Szkolenia Doskonalenia Techniki Jazdy odbywają się maksymalnie w 3 grupach po 4 osoby. Na każdej sekcji treingowej pod nadzorem instruktora szkolą się max. 4 os. Każdy z uczestników otrzymuje krótkofalówkę do porozumiewania się z instruktorami. Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna odbywa sie na zewnątrz. W przerwie serwowane są obiady w postaci indywidualnych lunchbox’ów.

Uwaga! Zmniejszczając grupu uczestników na naszych szkoleniach nie podwyższamy cen szkoleń. Zachowujemy też tą samą ilość instruktorów i taką samą ilość ćwiczeń na płytach poślizgowych i pełnej pętli Toru Łódź. Czyli za tą samą cenę szkolenie jest 2x bardziej efektywne, bo grupy uczestników są o połowę mniejsze.

Odprawy bezpieczeństwa podczas treningów samochodowych - Track Day odbywają się wyłącznie na zewnątrz. Uczestnicy Track Day obserwują czasy na swoich telefonach i większość czasu spędzają w swoich samochodach.

W budynku jednorazowo przebywać może max. 5 os. Na terenie obiektu obowiązuje kategoryczny nakaz używania maseczek i zachowywania dystansu społecznego.

Życzymy Wam wszystkim zdrowia i serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia i treningi. Dziękujemy, że nas wspieracie i kupujecie w naszym sklepie on-line. Sprzedane vouchery na nasze szkolenia, Track Days i przejazdy supersamochodami pomagają nam przetrwać ten trudny czas. Vouchery są ważne 12 miesięcy z opcją dodatkowego ich przedłużenia.

Sklep on-line: tor-lodz.pl/sklep
Rezerwacje terminów: tor-lodz.pl/kalendarz