Zloty samochodowe są tym rodzajem rozrywki, który szczególnie przyciąga wielbicieli motoryzacji. To tutaj możecie zaprezentować swoje cztery kółka i wymienić się doświadczeniami z osobami podobnie myślącymi. Koneserów szczególnych aut – zabytkowych, sportowych czy w inny sposób wyjątkowych nie musimy chyba namawiać na taką imprezę. Warto jednak przyjść na nią nawet, jeżeli nie posiadasz swojego niezwykłego pojazdu. Podczas zlotów samochodowych możecie zobaczyć auta, o których nawet nie słyszeliście.
Obok wielbicieli samochodów dużą grupę stanowią koneserzy niezwykłych motocykli. W naszym ośrodku można organizować również zloty motocyklowe.
W obu przypadkach macie do dyspozycji nie tylko przestrzeń gdzie można pokazać maszynę, ale tor, gdzie zaprezentujecie i sprawdzicie jej możliwości.
Zloty motocyklowe i samochodowe to również dobry pomysł na letnią imprezę lub na firmową imprezę integracyjną. Szczególnie jeżeli praca danej firmy w jakiś sposób jest związana z motoryzacją.
Ośrodek Tor Łódź jest położony w bardzo wygodnym miejscu do organizowania tego rodzaju wydarzeń. Można tu łatwo dojechać z trasy między Łodzią i Warszawą, przez Stryków. Z łatwością znajdziecie to miejsce na mapie. Dotrą tu łatwo uczestnicy i publiczność.
Na miejscu w organizacji zlotów samochodowych albo zlotów motocyklowych pomoże profesjonalna kadra pracowników. Mamy też do dyspozycji luksusowy budynek z dostępem do sieci Wi-Fi, kawiarenkę i salę multimedialną.
Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszamy do kontaktu. Będziemy mogli ustalić termin i cenę imprezy.