Track Day motocyklowy to wydarzenie na Torze Łódź, kiedy możesz przyjechać swoim motocyklem i pojeździć w bezpiecznych warunkach. Pokonując asfaltową nitkę toru i 17 zakrętów doskonalisz swoje umiejętności i poprawiasz technikę jazdy. Pomiar czasu Tag Heuer, z którego możesz skorzystać bez dopłaty sprawia, że możesz porównać swoje wyniki z kolegami i innym uczestnikami Track Day.

Zapraszamy na 2,5 godzinny lub 3,5 godzinny Track Day. Maksymalna ilość uczestników Track Day to 30 motocyklistów, którzy zostają podzieleni na 3 grupy, od mało zaawansowanych po tych, którzy odwiedzają nasz obiekt regularnie co kilka dni i znają go już jak własną kieszeń. W jednym czasie podczas sesji na nitce toru jest maksymalnie 10 motocykli, żeby można było bez stresu i tłoku pokonywać zakręty.

Zapraszamy też na szkolenia techniki jazdy motocyklem. Podczas intensywnego 7 godzinnego szkolenia zapewniamy profesjonalną opiekę instruktorską, ratownika medycznego, dwudaniowy obiad, serwis kawowy i napoje. Część teoretyczna przeprowadzana jest w multimedialnej sali konferencyjnej.

W galerii prezentujemy zdjecia z ostatniego Track Day na naszym torze.

#trackDay

#szkolenieMotocyklowe