Szkolenie Bezpiecznej Jazdy na Torze Łódź to najlepsza inwestycja w bezpieczeństwo. Idealny prezent dla każdego kierowcy.

Możesz kupić VOUCHER on-line i wybrać jedno z poniższych szkoleń. Vouchery są ważne 12 miesięcy. Osoba obdarowana samodzielnie może wybrać dogodny dla siebie termin realizacji wpisując kod z vouchera na stronie kalendarz wydarzeń Toru Łódź.

Szkolenia podzielone są na etapy. Każdy kolejny stopień rozwija umiejętności i technikę jazdy. Warto zachować kolejność, bo każdy etap z trójstopniowego programu jest kontynuacją poprzednich:

Szkolenie techniki jazdy 1-go stopnia (Safe Driver)

Szkolenie techniki jazdy 2-go stopnia (Advanced Driver)

Szkolenie techniki jazdy 3-go stopnia (Expert)

Szkolenia realizowane są samochodami uczestników. Zapewniamy bezpośrednią opiekę instruktorską. Szkolenie w komfortowych warunkach na nowoczesnym obiekcie w samym centrum Polski. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów techniki jazdy z dużym doświadczeniem. Co roku szkolimy kilka tysięcy kierowców samochodów i motocyklistów. Obiad, serwis kawowy w cenie szkolenia. Szkolenia zaczynają się zawsze o godz. 9:00 i trwają do godz. 15:00. Każde ze szkoleń kończy się wręczeniem certyfikatów ODTJ Tor Łódź.

Jeżeli chciałbyś kupić jeszcze bardziej ekskluzywny prezent, to polecamy szkolenia w wersji Premium. Są to szkolenia w jeszcze mniejszych grupach. Dzięki temu instruktorzy mogą poświęcić jeszcze więcej uwagi każdemu z uczestników. Każdy z kierowców ma możliwość z jeszcze większą intensywnością powtarzać każde z ćwiczeń na płytach poślizgowych i nitce toru:

Szkolenie techniki jazdy PREMIUM 1-go stopnia (Under Control)

Szkolenie techniki jazdy PREMIUM 2-go stopnia (Advanced)

Jeżeli chcesz chciałbyś wypożyczyć samochód z naszej floty na szkolenie, to do wyboru dostępne są:

- Toyota GR Yaris (261KM, napęd 4x4, manual)

- BMW M2 (370KM, RWD, automat)

- BMW M135 AC Schnitzer (380KM, 4x4, automat)

- Ford Fiesta ST (200KM, FWD, manual)

- VW ID.3 (204KM, RWD, automat, samochód elektryczny)

- Ford Focus ST (FWD, manual)

Jeżeli chciałbyś kupić pakiet szkoleń w niższej cenie albo dokupić opcję instruktora 1/1 lub skorzystać z naszej floty - skontaktuj się z managerami Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy TOR ŁÓDŹ.