Na 30 Finał WOŚP przekazujemy ODTJ Tor Łódź do Twojej dyspozycji. Zorganizujemy imprezę dla Twojej firmy lub grona przyjaciół

W ramach 30 Finału WOŚP zbieramy pieniądze na nowoczesny sprzęt do diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

ODTJ Tor Łódź w ramach aukcji przekazuje obiekt na wyłączność do Twojej dyspozycji od godz. 9:00 do 15:00. Osoba lub firma, która wygra aukcję indywidualnie ustali termin z naszymi managerami.

Mamy multimedialną salę konferencyjną, kawiarnię, nitkę toru, dwie płyty poślizgowe, sekcję zraszanych zakrętów, kadrę licencjonowanych instruktorów techniki jazdy, profesjonalny pomiar czasy Tag Heuer.

Mając obiekt na wyłączność możemy zorganizować szkolenie techniki jazdy dla Twojej firmy lub grona przyjaciół (max 21 osób). Do wyboru szkolenie 1-go stopnia Safe Driver, 2-go stopnia Advanced Driver oraz 3-go stopnia Sportowe. Możemy też zaproponować spotkanie na torze w formie Track Day dla samochodów, lub Track Day dla motocykli. Ty decydujesz jak i z kim spędzisz ten dzień na Torze Łódź, my Ci pomożemy w organizacji imprezy.

Link do licytacji Allegro Charytatywni - ODTJ Tor Łódź na wyłączność

 

#WOŚP #30FinałWOŚP #30Finał
motoOrkiestra na Torze Łódź gra już piąty raz. Tym razem ze względów na pandemię nie możemy Was do nas zaprosić na coroczne przejazdy z rajdowcami. To narażałoby wszystkich na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Liczymy, że w przyszłym roku uda się nam spotkać na Torze Łódź, podczas wielkiego grania wśród ogromnej ilości fanów motoryzacji i szybkich samochodów.

Możecie też wylicytować przejazdy najnowszym Porsche 911 Turbo S (992) na Torze Łódź

Tor Łódź to najlepsza miejscówka dla fanów motoryzacji.
Jesteśmy w samym centrum Polski na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2, bezpośrednio przy węźle autostradowym w Strykowie.

Toru Łódź w centrum Polski, skrzyżowanie autostrad A1 i A2, węzeł autostradowy w Strykowie